Щомісячне опитування громадян “Державний кордон дружній для друзів” (листопад 2022)

Щомісячне опитування громадян “Державний кордон дружній для друзів” є дослідженням Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД). Опитування проводиться в рамках проекту ІЕД Громадська  ініціатива “За прозору та чесну митницю”, що фінансується Європейським Союзом, співфінансується МФ “Відродження” та Atlas Network.

Об'єктом дослідження є пасажири міжнародних автобусних (залізничних) маршрутів, які є громадянами України та перетнули державний кордон України протягом місяця до дня проведення кожної хвилі опитування.

Предметом дослідження є якість отриманих послуг від Держмитслужби України та ДПСУ при перетині кордону державного кордону.

📍 Якщо ви громадянин(-ка) України та

📍 перетнули державний кордон України не пізніше ніж за місяць до дня проведення опитування, тоді запрошуємо пройти анкетування:
Sign in to Google to save your progress. Learn more

1. Назвіть пункт пропуску/країну, через який Ви дісталися в Україну цього разу?

Всі питання нижче будуть стосуватися саме Вашого цього (сьогодні, вчора, на днях) перетину кордону 

*

2. Яким чином Ви здійснювали перетин кордону?  (Один варіант відповіді)

*

3. Скільки часу зайняло перебування у черзі перед  пунктом пропуску іноземної країни? Назвіть приблизно час у годинах 

*

4. Скільки часу зайняло перебування на самому пункті пропуску іноземної держави (це час як ви потрапили на територію пункту пропуску до моменту, як Ви покинули пункт пропуску)?
Назвіть приблизно час у годинах 

*

5. Скільки часу зайняло перебування у черзі перед українським пунктом пропуску? Назвіть приблизно час у годинах 

*

6. Скільки часу зайняло перебування на самому українському пункті пропуску, до моменту, як Ви покинули пункт пропуску? Назвіть приблизно час у годинах 

*

7. Яким чином відбувався паспортний контроль, контроль на безпеку, митний контроль? Виберіть все, що найточніше характеризує процедуру паспортного контролю

*
Required

8. Чи задоволені Ви в цілому організацією процедури перетину кордону з українського боку? А з боку іноземної держави? Оцініть, будь ласка, за шкалою від 1 до 5, де 1 означає найнижчу оцінку, а 5 – найвищу.

*
1
2
3
4
5
6 (не знаю)
Україна
Іноземна держава

9. Як би Ви оцінили якість обслуговування на пункті пропуску з українського боку, зокрема поведінку співробітників, їхнє вміння та готовність відповісти на запитання? Оцініть, будь ласка, за шкалою від 1 до 5, де 1 означає найнижчу оцінку, а 5 – найвищу. 

*
1
2
3
4
5
6 (не стикався / не знаю)
Прикордонники
Митники

10. Якщо Ви зі свого досвіду знаєте про існуючі проблеми на кордоні, у відповідних сферах, позначте або вкажіть.

*
Required

11. Чи були на пункті пропуску, де Ви останнього разу в’їжджали в Україну перелічені умови? (можна зазначити декілька варіантів)

*
Required

12. Визначте рівень своєї задоволеності санітарними умовами під час перебування на пункті пропуску (туалет, наявність води, чистота тощо). Оцініть, будь ласка, за шкалою від 1 до 5, де 1 означає найнижчу оцінку, а 5 – найвищу.

*
1
2
3
4
5
Оцінка

13. Як би Ви оцінили якість українського мобільного та інтернет-зв’язку, включаючи Wi-Fi на пункті пропуску? Оцініть, будь ласка, за шкалою від 1 до 5, де 1 означає найнижчу оцінку, а 5 – найвищу. 

*
1
2
3
4
5
Оцінка

14. Якщо у Вас є побажання щодо покращення інфраструктури або умов перебування у пункті пропуску та на під’їзді до нього, Ви можете зазначити про це.

Ваша Стать

*

Ваш Вік

*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy