Заняття з малювання для дорослих
Невеликі швидкі замальовки - це популярна техніка, яка називається "скетчинг". Ці безкоштовні заняття зі скетчингу для дорослих проводить у Кропивницькому Гончаренко центрі пані Марина Кашлакова. 

Запрошуємо учасниць проекту "Плюс Плюс" на заняття у середу, 8 листопада о 16:00. Папір, олівці та фарби забезпечує Гончаренко центр. Участь у цьому заході, як і у всіх заходах завжди у Гончаренко центрі, безкоштовна!

Щоб ми знали, скільки людей завітає, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/zS9PkLl - і без зайвих запрошень та нагадувань приходьте до Гончаренко центру. Працюємо за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї сірої будівлі "Сушімастер").

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги заняття ми заняття не припиняємо, але рекомендуємо відвідувачам центру піти в укриття поруч заради вашої безпеки - або до готелю "Оптіма" або до фабрики "Зорянка". Дітей (навіть разом із батьками) центр НЕ МОЖЕ ПРИЙМАТИ на заходах з огляду на відсутність укриття, а також активну фазу бойових дій, котрі провадить росія в Україні.

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.  Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть ваше, будь ласка, ваше прізвище, ім‘я та по батькові *
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка *
Поставте на початку крапку, наприклад:  .0508849716 щоб ми могли вас попередити у разі змін графіку
Напишіть ваш день, місяць і рік народження, будь ласка *
На цей курс запрошують повнолітні люди віком 18+, тож вказуйте і рік народження будь ласка теж
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy