DOTAZNÍK - předběžný zájem
Vyplněním dotazníku vyjadřujete PŘEDBĚŽNÝ ZÁJEM o přijetí vašeho syna / vaší dcery do Základní školy Bodláka a Pampelišky, o.p.s..

Je velmi důležité, abyste v případě změny (ZVLÁŠTĚ KONTAKTNÍCH ÚDAJŮ) nám tuto změnu dali jakkoliv vědět.

Všechny zájemce o vzdělávání v naší škole totiž zveme s dostatečným předstihem k ZÁPISU (v případě budoucích prvňáčků) nebo PŘESTUPOVÉMU ŘÍZENÍ (v případě přestupů z jiných základních škol) k plnění povinné školní docházky.

DATUM ZASLÁNÍ tohoto předběžného zájmu je jedním z PREFERENČNÍCH KRITÉRIÍ při hodnocení výsledků zápisu / přestupového řízení.

Svůj předběžný zájem můžete vyjádřit:
1) buď vyplnění tohoto dotazníku
2) nebo vyplněním a zasláním papírového formuláře, který je ke stažení zde: https://bodlakapampeliska.webnode.cz/ke-stazeni/

Podrobné informace k přijímání žáků (do 1. ročníku) nebo přestupovém řízení najdete zde: https://bodlakapampeliska.webnode.cz/prijimani-zaku/.

Rodiče, kteří již vyplnili Dotazník - předběžný zájem v papírové podobě NEMUSÍ vyplňovat znovu tento elektronický formulář.

Vyplněním tohoto dotazníku dává zákonný zástupce SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ pro potřeby evidence těchto údajů ve školní matrice a pro případné zahájení správního řízení ve věci přijetí nebo přestupu.

V PŘÍPADĚ, ŽE BUDE PŘEDBĚŽNÝ ZÁJEM ODVOLÁN NEBO NEBUDE-LI UCHAZEČ PŘIJAT, BUDOU VŠECHNA OSOBNÍ DATA SMAZÁNA PŘÍPADNĚ SKARTOVÁNA.

Email address *
Vyjadřujeme předběžný zájem
o vzdělávání *
Máme předběžný zájem o přijetí / přestup od *
K základnímu vzdělávání od prvního ročníku jsou děti přijímány (standardně) od 1. ZÁŘÍ školního roku, ve kterém dítě dovrší 7. rok svého života. Do ostatních ročníků (v případě tzv. přestupů) je možné přijetí V PRŮBĚHU CELÉHO ŠKOLNÍHO ROKU na základě výsledku přestupového řízení, které je realizováno naší školou zpravidla 2 krát ročně (v lednu a v květnu). Více informací o mimořádných přestupových řízeních zde: https://bodlakapampeliska.webnode.cz/prijimani-zaku/mimoradna-prijimaci-prestupova-rizeni/. Uveďte tedy datum, od kterého by mělo být dítě přijato.
MM
/
DD
/
YYYY
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service