Опитування про актуальні потреби малого та середнього бізнесу Івано-Франківська та області

Запрошуємо представників малого та середнього підприємництва  пройти коротке опитування, яке допоможе виявити актуальні потреби вашого бізнесу та запропонувати консультаційні, інформаційні, та інші можливості, а також програми підтримки для бізнесу.

Заповнення анкети займе не більше 3-5 хвилин. Більшість питань потребують вибору одного з варіантів у відповідях.

Після опитування ми запропонуємо учасникам: - інформацію про програми підтримки - інформаційну підтримку - консультаційну підтримку (безкоштовно бізнес-консультації з експертами) - пропозиції для задоволення запитів/потреб вашого бізнесу   -  аналітичний звіт за результатами діагностики та річного моніторингу

Якщо у вас є потреба та бажання в більш детальному обговоренні, вкажіть це у відповідному пункті і ми запросимо вас на онлайн зустріч.

Для отримання можливості консалтингової підтримки зробіть відмітку у відповідному  пункті анкети.    

Опитування відбувається в рамках проекту "Нова економіка Івано-Франківська", головне завдання  якого — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. А також підтримувати нові мережі місцевих бізнесів, інноваторів, дослідників, та посилювати їхню взаємодію, зокрема у сферах прикладної науки, предметного дизайну та сталого будівництва.

Деталі https://info.ppv.net.ua/start-nef/
#EU4Business #новаекономікафранківська

Опитування відбувається в рамках проекту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську», який фінансується в межах програми «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу.

Відправляючи цю реєстраційну форму, я підтверджую згоду на надання права на обробку персональних даних, зазначених у цій формі відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше прізвище та ім'я *
Телефон *
Електронна адреса *
Відношення до Івано-Франківська
*
Оберіть опцію, яка вас більше влаштовує
*
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of PPV Knowledge Networks. Report Abuse