Курс з фінансової грамотності дітей 6-15 років в Aurum Soul Club
... Краще, що можуть дати батьки своїм дітям - це приклад, якими бути, коли вони виростуть (с).

А ми переконані, що в цей список можна додати і основи фінансової грамотності! Адже, ким би не захотіла ваша дитина стати в майбутньому - ці знання 💯 знадобляться ій в житті!

Курс з Фінансової Грамотності Дітей «Юні підприємці» - це актуальний та інноваційний освітній проект, який відкриє дітям закони фінансового світу, пропрацьовує сімейно-психологічні упередження стосовно грошей через різні вправи та Фінансово-психологічну Тренінг-гру «Psychology of Money», готує дітей до мінливості світу та вчить швидкій адаптації у ньому, допомагає у визначенні своєї унікальності та цінності, і вже у ранньому дитячому віці розуміння своє ніші.

Мета курсу: допомогти дитині отримати знання з фінансової грамотності, знайти та відкрити свої сильні сторони, а також за допомогою виданих батькам рекомендацій перевести практичні знання на рівень фінансових рефлексів.

Що дасть курс з фінансової грамотності дітей:
✅ Допоможе дитині отримати знання з фінансової грамотності, яких не навчають в школі, але без яких не можливо бути успішним та реалізованим у дорослому, швидкоплинному, конкурентно орієнтованому світі.
✅ Виховає в дитині вміння почекати та зважити перш ніж купити, те що вона хоче. Адже уже доведено численними експериментами, що діти, які могли відкласти свої задоволення та почекати, в майбутньому виростали і ставали набагато успішнішими, чим ті у яких такої якості не було.
✅ Сформує у дитину звичку вибирати на що краще витратити гроші. Така якість: зважування куди витратити гроші, формує у дитини уявлення про те, що гроші мають здатність закінчуватися, тому ними потрібно розумно розпоряджатися.
✅ Познайомить дітей з законом накопичення грошей, а саме чим більше відкладаємо, тим більше в результаті маємо. Такі знання привчать дитину до відкладання грошей, а в майбутньому до інвестування, і формування пасивного доходу.
✅ Пропрацюємо психологічні упередження стосовно грошей, які йдуть з покоління в покоління. Це дасть змогу дітям відноситися до грошей не як до цінності, не як до чогось поганого чи доброго, а як до простої енергії яка приходить на цілі. Такий підхід в майбутньому сформує те, що не ваші діти працюватимуть на гроші, а гроші на них.
✅ Діти знайомлячись з грошима, почнуть більше розуміти як і звідки приходять гроші, як їх можна заробити. Такі знання сформулюють усвідомлення дітей, що їх батьки також «не малюють» гроші, а вони дійсно сильно стараються і працюють щоб купити їм чергову іграшку, таке розуміння навчить поважати батьків та їх турботу, а також наступного разу з розуміння віднестися до відмови батьків у покупці чергової дрібнички.
✅ В процесі, діти дізнаються формулу успіху та отримання фінансової свободи: знання, уміння, унікальність, дія. Дане усвідомлення вмотивує дітей до навчання та пізнавання світу, себе, для того щоб у майбутньому бути конкурентно спроможним, що рівно успішним.
✅ Працювання над внутрішніми задатками та властивостями дітей, розкриття власного потенціалу. Це дає можливість дитині краще зрозуміти себе, прийняти себе, віднайти у собі унікальні здібності та таланти, які в подальшому розвиваючи можна буде монетизувати.
✅ Пропрацювання психологічних бар’єрів у комунікації з оточуючим світом. Таке пропрацювання дасть можливість дитині відкрито заявляти світу про свої потреби та свої особливості, що в результаті дасть змогу знайти свою унікальну нішу та своїх людей, щоб розвиватися у ній і бути успішним, що дуже актуально в сучасному світі.

Більше деталей про курс, також його наповнення шукайте на сайті - https://aurumsoul.com/kurs-z-finansovoi-gramotnosti-ditej-6-15-rokiv-v-aurum-soul-club/

📆 КОЛИ: Старт курса 4 квітня 2020 на 16:00. Заняття будуть проходити раз на тиждень. Тривалість заняття - 2 години
💸 ВАРТІСТЬ: Вартість одного семестру 4 800 грн. Оплата можлива разово за семестр (4800 грн), так і окремо за заняття (по 600 грн)

Реєстрація у формі нижче або телефоном 👉 097-785-96-99 (є вайбер)

Реквізити карти Приватбанку
5169 3305 1688 6352
ФОП Михалків-Качан О.І.
Призначення платежу: Надання інших індивідуальних послуг.
Будь ласка, вкажіть у коментарях своє прізвище, щоб ми могли ідентифікувати ваш платіж.

Навчання проводить: 💎 Анна Ланчук - магістр соціальної педагогіки, психолог консультант, тренер з фінансової грамотності дітей, модератор фінансово-психологічної тренінг-гри "Psychology of money". Досвід роботи з дітьми понад 7 років, вік від 1 до 16 років, починаючи з літніх таборів, центрів розвитку дітей, приватних та альтернативних шкіл до індивідуальних консультацій та групових тренінгів.

*Звертаємо вашу увагу, це важливо: Aurum Soul Club є некомерційною, а громадської організацією і всі оплати за заходи або навчання є безповоротними. Оплату за захід/навчання ви можете перенести на наступний раз, подарувати іншій людині або проявити щедрість і залишити в дар для розвитку простору Aurum Soul Club.

#aurumsulclub #AurumEducation #AurumKIDS #деньги
Хочу на навчання!
ПІБ *
Ваш телефон *
Ваш email *
Вік Вашої дитини? (для комфортного формування груп) *
Як Ви про нас дізнались? *
Коментарі
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy