Emili hariduskonverents 7. novembril 2020
Laupäeval, 7. novembril kell 12-16 toimub Ülemiste linnakus Öpiku konverentsikeskuses ja veebis neljas Emili hariduskonverents.

Päeva läbivaks teemaks on vabadus ja iseseisvus hariduses. Arutleme, kuidas vabadusega hakkama saada, miks ja kuidas lapse iseseisvust toetada.

Ajuteadlane Jaan Aru mõtiskleb, mida teha, et iga laps leiaks oma tee. Iseseisvusest õpiprotsessis kõneleb hariduspsühholoog Kati Aus ja vabadusest täiskasvanute juhtimise vaatepunktist räägib juhtide toetaja ja koolitaja Kristjan Rotenberg.

Ettekannete järel toimub aruteluring, milles räägime, miks on oluline, et lapsed õpiksid iseseisvalt mõtlema ja tegutsema. Aruteluringis saavad sõna Taavet Hinrikus, Ülly Enn ja teised Emili lastevanemad.

Emili hariduskonverentsi korraldab Emili kooli kogukond. Konverents on osalejatele tasuta ja selle sihtgrupiks on lisaks Emili kogukonnale ka teised Eesti haridusuuendusse panustavad lastevanemad ning haridustöötajad.

NB! Konverentsil kohapeal on maski kandmine kohustuslik, haigusnähtudega palume jääda koju. Veebiülekande lingi avaldame mõned päevad enne konverentsi.
Ees- ja perekonnanimi *
Meiliaadress: *
Seos Emili kooliga *
Tulen konverentsile Öpiku konverentsikeskusesse kohale: *
Kinnitan, et kannan füüsiliselt kohale tulles maski ja haigusnähtude korral jään koju. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy