Pieteikums "Tautasdziesmu MEMES"
Jaunieši, vecumā no 13 – 25 gadiem, kas vēlas attīstīt savas zināšanas par kultūrvēsturisko mantojumu un parādīt savu radošumu, aicināti piedalīties konkursā “Tautasdziesmu MEMES”.

Konkursa mērķis ir veicināt tautasdziesmu tradīciju saglabāšanu, popularizējot tās jauniešu vidū caur interesantām un mūsdienīgām aktivitātēm. Konkursā var piedalīties ikviens jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Lai piedalītos konkursā, jaunietim ir jāizveido MEME, kurā radošā veidā ir iekļauta tautasdziesma.
Pieteikums konkursam jāiesniedz līdz 28.02.2019., aizpildot tiešsaistes anketu!

Izvērtēšanai tiek pieņemtas jaunieša brīvi izvēlētā tehnikā (paša uzņemta fotogrāfija, zīmējums, datorgrafika u.c.) izveidotas MEMES (ne vairāk kā 3) par latviešu un citu tautu tautasdziesmas tēmu.

Konkursa termiņā iesniegtos darbus izvērtēs konkursa komisija, un 20 labākie darbi tiks izvirzīti konkursa 2. kārtai – tiešsaistes balsojumam, kā arī tiks drukāti un izstādīti Krišjāņa Barona muzejā Rīgā.

Konkursa nolikums – https://drive.google.com/file/d/1iq3dGfwg8jFmvle-4lRvCY0wjcgozC43/view?usp=sharing

Konkursu un tā aktivitātes organizē Memoriālo muzeju apvienība, Krišjāņa Barona muzejs, Lubānas novada tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs sadarbībā ar Lubānas novada jauniešu centru, nodibinājuma “Baltijas Reģionālais fonds” jauniešu studija “BaMbuss”, biedrība “Jaunieši Madonai” projekta “Tautasdziesmu MEMES” ietvaros, kas tiek īstenots sadarbībā ar biedrību “Sadarbības platforma” British Council pārstāvniecību Latvijā.

Vārds, Uzvārds *
Vecums *
Dzīvesvieta *
Pilsēta, pagasts, novads
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Facebook profila links *
Nepieciešams konkursa publicitātes un tā tiešsaistes balsojuma nodrošināšanai.
Pievieno savu izveidoto darbu/darbus *
Pievieno MEMES (foto, zīmējums, datorgrafika u.c.) labā kvalitātē (ne mazāk kā 150 dpi). Viens dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā 3 MEMES.
Required
MEMES apraksts - Kāpēc Tavs darbs ir īpašs? *
Ja konkursā iesniedz vairākus darbus, apraksti katru no tiem - kādas tautas tautasdziesma tā ir, idejas apraksts, vēstījums u.c. komentāri.
Apliecinu, ka iesniegtais darbs atbilst konkursa noteikumiem: *
Es izveidoju šo darbu - veidojot dizainu, zīmējot, izmantojot tikai savas uzņemtās fotogrāfijas, nepārkāpjot vispārpieņemtās morāles un ētikas normas un pastāvošo likumdošanu.
Apliecinu, ka piekrītu konkursa "Tautasdziesmu MEMES" noteikumiem un manu sniegto datu izmantošanai konkursa norises nodrošināšanai *
Personas datu apstrāde: vārds, uzvārds, vecums un dzīvesvieta nepieciešams, lai identificētu personas atbilstību konkursa noteikumiem, tālruņa numurs un e-pasts nepieciešams, lai sazinātos par dalību konkursa aktivitātēs, Facebook profils nepieciešams, lai publicitātē tiktu nodrošināta atsauce par darba autoru.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service