Pôstna duchovná príprava cez biblické trio
Sme radi, že sa chcete pridať na spoločnú pôstnu duchovnú prípravu. Všetky potrebné informácie o vlastnom biblickom triu ste sa dozvedeli na stránke efez.org (alebo daliborko.sk). Teraz ostáva už len vyplniť tento formulár o tvojom vlastnom TRIU. Ak ste sa už v minulosti projektu "biblické trio" zúčastnili, tak vám materiály "Ježišovo umučenie (podľa Mk)" a "JA SOM" pošleme automaticky. Ak ste si však vytvorili nové TRIO, alebo ste v tomto projekte po prvý krát, tak vás poprosíme o vyplnenie registračného formuláru. Ďakujeme. Je už na vašom TRIU, ako sa dohodnete - môžete si zvoliť čisto pôstnu verziu "Ježišovo umučenie (v Mk)" alebo dlhšiu verziu "JA SOM" (Niektorí si možno zvolia obe :)). Pošleme Vám samozrejme obe verzie.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Meno a priezvisko 1.účastníka TRIA *
Mesto pobytu 1.účastníka TRIA *
Email 1.účastníka TRIA *
Meno a priezvisko 2.účastníka TRIA *
Mesto pobytu 2.účastníka TRIA *
Email 2.účastníka TRIA *
Meno a priezvisko 3.účastníka TRIA *
Mesto pobytu 3.účastníka TRIA *
Email 3.účastníka TRIA *
Každé TRIO zvykol v minulosti niekto (zo spoločenstva Efez) sprevádzať a bdieť nad pokrokom TRIA prostredníctvom "delegáta", ktorého si účastníci  TRIA  spomedzi seba vybrali. Momentálne nebývajú už tieto stretnutia s delegátmi, no je pre vás dôležité, aby ste si spomedzi seba určili vedúceho, ktorý bude organizovať vaše stretnutia. 
Meno a priezvisko "delegáta" (vedúceho) vášho TRIA : *
Email delegáta vášho TRIA *
Skúsenosť nám ukázala, že plánovanie je pre úspech tohto učenia v triu kľúčové. Preto je potrebné dopredu pripraviť harmonogram stretnutí. Aby boli všetci účastníci tria rešpektovaní a s ohľadom na naplnené diára väčšiny účastníkov je dôležité toto plánovanie rešpektovať. 
Vyššie podpísaná dotknutá osoba svojím podpisom potvrdzuje, že bola poučená ako dotknutá osoba v súvislosti so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení pre účely evidencie prihlášok na Biblické Trio a zasielanie Newsletra so zamysleniami zo združenia EFEZ.org. *
Vaše Trio je z prostredia *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy