ארגון משפאחה למען הילד היתום רישום מתנדבים
כיתות מתנדבים י-יב
מטרת הארגון הוא שבני ובנות נוער בגילאי 13-18 יחושו כמו כולנו שווים אל שווים, לתת להם את היכולת להצליח ולהגשים את עצמם בתחומי אהבתם וליצור רשת תמיכה ברחבי הארץ בהם יוכלו יתומים להכיר אחד את השני.
לפרויקט שלנו שני מטרות: המטרה הפורמלית והמטרה הבלתי פורמלית.

המטרה הפורמלית: חיזוק במישור הלימודי ע"י אנשים מקצוע, תלמידים, סטודנטים שיקבלו מלגות על עבודתם, כדי לעזור לילדים היתומים מתקשים, בלימודים, במישור החברתי ואפילו כאלו שמתקשים להגשים את עצמם בתחומי כישורם .עזרה זאת יכולה להיות מאוד משמעותית עבורם לעזור להם לעמוד ביעדיהם האישיים -הלימודיים ,לעיתים הכלכליים ו/או הנפשיים ולהגיע למצב בו הם בנקודת פתיחה שווה לחבריהם אשר נתמכים על ידי הוריהם כדי להתגבר על קשייהם הלימודיים וההשכלתיים .

המטרה הלא-פורמלית: מתן כלים חברתיים והגשמת חלום - זאת ע"י הקמת סניפים בהם יהיו חונכים בכיתות י'-י"ב במשמרות קבועות ויהיו אחראים על פעילויות חינוכיות א-פורמליות : בפעילות גיבוש, ליצירת מקום נוח שבו יתומים יוכלו להתגבש ולהתחבר אחד עם השני. סניף ביתי אליו יוכלו הילדים היתומים להגיע בזמנים קבועים . מענה זה ייתן כר לפעילות ריגשית חברתית ערכית . לכל נער/ה יתום/ה יצורף "אח/ אחות גדולה" מכיתה י' ומעלה שיעזרו לילד היתום בפן החברתי, ידאגו לחניכתו ולסייע בכישורים חברתיים .כמו כן - באם יש חלום מסויים לכישוריו - נגייס תורם להגשימו וללוותו.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service