PREMA 2023.                                                               Rugpjūčio 8 - 13 d.                                                       Mokytojų anketa.
Prema metai iš metų puosialėja tokias vertybes kaip : nuoširdumas, tikrumas, džiaugsmingumas, meilė ir ramybė. Todėl festivalio programą ir erdvę ruošiame taip, kad mūsų puoselėjamos vertybės dalyvius paliestų giliausiai. 
Bendrystė, šiluma, atradimai, pokyčiai ir iššūkiai tai Premos raktiniai žodžiai, kurie nusako, tai kuo norėtumėme papildyti Festivalį. Į Festivalį atvyksta žmonės po vieną, su draugais, poromis ir šeimomis, todėl orientuojamės, kad kiekvienas rastų ko ieško.
Siekiame, kad iš Prema Festivalio išvažiuotų kuo daugiau atsakymus į rūpimus klausimus gavusių, pokytį atradusių, kūną ir sielą pažinusių žmonių.

Mielai į Premą komandą priimsime savo srities specialistą(-us), kuris(-kurie) teorine/praktikine prasme galėtų Festivalyje kurti vertę dalyviui.

Siekiame, kad Festivalyje Mokytojas atrastų savo auditorija, maksimaliai realizuotų turimas žinias, gautų visą reikiamą pagalbą ir įranga, jaustųsi - gerbiamas, vertinamas, svarbus.

Esate laukiami -  žolininkai, sveikos mitybos specialistai, santykių ekspertai, masažo meistrai, makštųstų specialistai, meditatoriai, emocinio intelekto specialistai.... ir kiti unikalumu ir išskirtinėmis mintimis pasižymintys Mokytojai.

Laukiame norinčių patirti be ne labiausiai savo užsiėmimais ir vakarine programa išsiskiriantį Festivalį Lietuvoje, kurio metu Mokytojavimas susijungia su gamta, netikėtais atradimais.

Asmeniškai susisieke aptarsime Festivalio sąlygas.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsų vardas *
Kokią veiklą vykdytumėte fetivalyje? *
Jūsų veiklos apibūdinimas? *
Kokios patirties turite? Kur dar esate vedę? Kiek laiko tai aplamai darote?   *
Kokiomis dienomis galėtumėte būti festivalyje? *
Kokiais "savitais" bruožais pasižymite Jūs ir Jūsų veikla? *
Nuoroda(-os), kur būtų galima pamatyti  Jus/Jūsų vykdomą veiklą. *
Kokių priemonų reikia iš mūsų, Jūsų veiklai Festivalio metu? Pvz: garso kolonėlės, palapinės praktikoms atokioje vietoje ir t.t. *
Kas Jums yra svarbu? Pvz: būti ryšyje su kitais, gauti palaikymą, būti išgirstam, susilaukti dėkingumo, gauti pripažinimą ir t.t. Kokie Jūsų poreikiai? *
Jūsų kontaktinis telefono numeris *
Jūsų Facebook anketa *
Kita infromacija ( Jūsų klausimai ir pageidavimai, galimi pasiūlymai ir kt. )
Ačiū, kad užpildėte anketą.  Su mokytojais susisieksime asmeniškai.
Jeigu kyla neatidėliotinių klausimų skambinkite tel.nr +37063179335 (Gabrielė)
tantralietuva@mail.com

Akimirkos iš Festivalio:
https://www.facebook.com/PREMAFESTIVALIS

Mūsų veikla:
https://www.tantralietuva.com/

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy