MapLab#4 | analiza i wizualizacja danych przestrzennych
Zapraszamy do udziału w spotkaniach grupy roboczej MapLab, która pod opieką moderatorów prowadzi analizy dotyczące zagospodarowania przestrzennego i urbanistyki Katowic. Aktualnie wizualizujemy dane z badania uczestników wydarzeń kulturalnych prowadzonych przez Medialab w ramach projektu Shared Cities.

MapLab#4 | 22.03.2017 | Mapbox

Uczestnicy zapoznają się z aplikacją Mapbox Studio Classic. Z jej pomocą tworzymy podkład mapowy napisany w języku arkuszy stylów CartoCSS.

Szczegóły i daty kolejnych spotkań: https://medialabkatowice.eu/wydarzenia/maplab-analiza-i-wizualizacja-danych-przestrzennych/


***

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Dokonanie skutecznej rejestracji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Dane przetwarzane będą wyłącznie na potrzeby związane z realizacją projektu Medialab Katowice, w tym jego promocją i informowaniu o nim, w czasie jego realizacji oraz po jego zakończeniu. Administratorem danych jest instytucja Katowice Miasto Oogrodów. Zgodnie z art. 32 ustawy o ochronie danych uczestnikowi projektu przysługuje min. prawo do żądania informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania jego danych osobowych, dostępu do danych osobowych, żądania uzupełniania, uaktualnienia, zmieniania tych danych, otrzymywania informacji o udostępnianiu jego danych osobowych wskazanym podmiotom. Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w formularzu jest warunkiem udziału w projekcie.

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Rok urodzenia *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Adres email *
Your answer
Jak dowiedziałeś/łaś się o warsztatach? *
Your answer
Czy brałaś/eś wcześniej udział w projektach Medialabu Katowice? Ew. jakich? *
Your answer
Czy chcesz otrzymywać newsletter Medialabu Katowice? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms