MapLab#4 | analiza i wizualizacja danych przestrzennych
Zapraszamy do udziału w spotkaniach grupy roboczej MapLab, która pod opieką moderatorów prowadzi analizy dotyczące zagospodarowania przestrzennego i urbanistyki Katowic. Aktualnie wizualizujemy dane z badania uczestników wydarzeń kulturalnych prowadzonych przez Medialab w ramach projektu Shared Cities.

MapLab#4 | 22.03.2017 | Mapbox

Uczestnicy zapoznają się z aplikacją Mapbox Studio Classic. Z jej pomocą tworzymy podkład mapowy napisany w języku arkuszy stylów CartoCSS.

Szczegóły i daty kolejnych spotkań: https://medialabkatowice.eu/wydarzenia/maplab-analiza-i-wizualizacja-danych-przestrzennych/


***

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Dokonanie skutecznej rejestracji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Dane przetwarzane będą wyłącznie na potrzeby związane z realizacją projektu Medialab Katowice, w tym jego promocją i informowaniu o nim, w czasie jego realizacji oraz po jego zakończeniu. Administratorem danych jest instytucja Katowice Miasto Oogrodów. Zgodnie z art. 32 ustawy o ochronie danych uczestnikowi projektu przysługuje min. prawo do żądania informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania jego danych osobowych, dostępu do danych osobowych, żądania uzupełniania, uaktualnienia, zmieniania tych danych, otrzymywania informacji o udostępnianiu jego danych osobowych wskazanym podmiotom. Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w formularzu jest warunkiem udziału w projekcie.

Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Miejscowość
Your answer
Rok urodzenia
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Adres email
Your answer
Jak dowiedziałeś/łaś się o warsztatach?
Your answer
Czy brałaś/eś wcześniej udział w projektach Medialabu Katowice? Ew. jakich?
Your answer
Czy chcesz otrzymywać newsletter Medialabu Katowice?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms