Обука за студентско организирање
Младински образовен форум (МОФ) во рамки на проектот Ангажирање на младите за студентски и младински политики организира дводневен тренинг градење на капацитети за средношколско и студентско учество наменет за средношколци од четврта година на 27-ми и 28-ми јуни во Хотел Водно - Скопје. Превозот и сместувањето е покриено од страна на организаторот - МОФ
Име и презиме
Your answer
Средно училиште
Your answer
контакт телефон
Your answer
контакт email
Your answer
На кој универзитет сакате да се запишете?
Your answer
На кој факултет сакате да се запишете?
Your answer
Дали сте биле дел од средношколска организација?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service