Реєстрація учасників на V Міський бізнес-турнір "Стратегія фірми. Kropyvnyckyi-2019"
До участі в турнірі запрошуються учні, студенти, педагоги з усіх закладів освіти Кропивницького. Для учнів буде відкрита Учнівська ліга, для студентів закладів професійно-технічної, фахової передвищої освіти і Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка – Студентська ліга, для педагогів – Ліга наставників, для підприємців і працюючих -- Ліга бізнес-акул.

Окремо відкрита Ліга закладів освіти для командної участі. Кожен освітній заклад представляє одну команду.

УВАГА! Учасник турніру може реєструватися лише в одній лізі на вибір.

Починається турнір 20 листопада 2019 року.
Дистанційний етап 20.11-13.12.2019. Очний фінал 18-19 грудня 2019 року
20 грудня-- офіцйне нагородження святкування п'ятиріччя в нічному клубі "Провокатор"

Для проходження у фінал Учнівської, Студентької ліги і Ліги наставників необхідно у війти у трійку відбіркової групи з показниками. Для того, щоб стати фіналістом Ліги закладів освіти, треба увійти у десятку своєї групи за рейтингом.

Беручи участь у турнірі, Ви зможете відчути себе у кріслі директора та зрозуміти, як на практиці керувати компанією. В управління учаснику надається тренінгова фірма та стартовий капітал. Головне завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку у середовищі комп'ютерної програми -- бізнес-симуляції ViAL+ .

Конкурентами у досягненні мети виступають компанії інших учасників турніру. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навики і знання. Визначення переможців відбувається на основі автоматичного комплексного рейтингу бізнес-симулятора.

Офіційна сторінка заходу: http://kint.com.ua/ua/biznes-tour-stratehiia-firmy-20/rehionalni-molodizhni-turniry/miskyi-turnir-stratehiia-firmy-kropyvnyckyi
Facebook: https://www.facebook.com/strategiya.firmi.kropyvnytskyi
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC9yxt_i4N4e4myk-2vm_7-w
Email address *
Виберіть свою лігу *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy