Piesakies pretkorupcijas datu hakatonam!
Žurnālisti, pretkorupcijas eksperti un aktīvisti, programmētāji un datu analītiķi līdz 28. februārim ir aicināti pieteikties Pretkorupcijas atvērto datu hakatonam, kas notiks 2. martā plkst. 9:00 - 18:00 Rīgā. Hakatonu rīko Datu skola un Alianse pret korupciju Latvijā.

Šogad hakatons veltīts pretkorupcijas tēmai. Dalībnieki hakatona laikā meklēs potenciālas korupcijas shēmas un nekorektas naudas plūsmas stratēģijas. Lai to darītu, tiks izmantoti Iepirkumu uzraudzības biroja, Uzņēmumu reģistra un Saeimas atvērtie dati, kā arī citi atvērto un publisko datu avoti, piemēram, KNAB partiju ziedojumu un dāvinājumu datu bāze un VID informācija par valsts amatpersonu ienākumiem.

Aicinām žurnālistus un pretkorupcijas aktīvistus piedalīties hakatonā ar savām idejām un ekspertīzi, savukārt programmētājus un analītiķus - sniegt savas zināšanas un prasmes, lai atklātu iespējamos korupcijas gadījumus Latvijā.

Datu hakatons ir komandas darbs 8 h garumā. Komandas tiek izveidotas ap konkrētām idejām, un katrs hakatona dalībnieks var pievienoties idejai, kuru kopīgi pilnveidot un realizēt ar datu palīdzību. Komandu darba rezultāti var būt gan vizualizācija, datu analīzes rezultātā iegūta ziņa vai interaktīva tiešsaistes lietotne, kas uz Latvijas atvērtajiem datiem ļauj paraudzīties no jauna skatu punkta.

Hakatons notiek Starptautiskās atvērto datu dienas ietvaros. Šogad tā ir veltīta atvērtās zinātnes datiem, sabiedriskās naudas plūsmas analizēšanai, atvērtajiem ģeotelpiskajiem datiem, kā arī atvērtajiem datiem par vienlīdzīgu attīstību (equal development).

Hakatonā var piedalīties arī ar pašu ievāktiem datiem.

Vairāk informācijas: http://www.datuskola.lv/datu-hakatons/

Vārds, uzvārds *
Tavs e-pasts *
Nodarbošanās *
Required
Tava pārstāvētā institūcija, ja tāda ir:
Esi daļa no mūsu kopienas!
Ja nāc ar savu datu stāsta ideju, kuru vēlēsies izpētīt hakatona laikā:
Kāda ir Tava datos balstīta stāsta ideja?
Kādi dati būtu vajadzīgi stāsta izveidošanai?
Datu lietošanas politika
Datu skola un Delna izmantos šīs aptaujas ietvaros iegūtos datus tikai un vienīgi pasākumu koordinācijas nolūkos. Personas dati netiks sniegti trešajām personām. Respondentiem ir tiesības lūgt Datu skolu izdzēst savus personas datus no Datu skolas datu bāzēm.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service