Přihláška do oddílu a informovaný souhlas
V rámci nového systému přijímání členů do oddílu a uvedení zpracování osobních dat do souladu s GDPR prosíme všechny uchazeče o vyplnění tohoto formuláře.

Elektronické zpracování souhlasu včetně elektronického systému přihlašování je nejjednodušší formou zpracování souhlasu. Souhlas musí dát všichni budoucí členové oddílu. Data nepřijatých budou okamžitě smazány.

Od roku 2018 bude elektronická přihláška nahrazovat několik papírových formulářů. Zrychlí se tím proces registrace sportovců do systému Českého atletického svazu, které je nezbytné pro závodní činnost.

Bližší vysvětlení některých položek formuláře najdete na webové stránce. Na této stránce také najdete text souhlasu, který zde elektronicky podepisujete.

VĚTŠINA POLOŽEK JE POVINNÝCH, POKUD NAPŘ. NEMÁ SPORTOVEC VLASTNÍ EMAIL, NAPIŠTE "NEMÁ"

Potvrzení o odeslání dotazníku není oznámení o přijetí do oddílu.
Příjmení sportovce *
Your answer
Jméno člena sportovce *
Your answer
Adresa bydliště sportovce včetně PSČ! *
Your answer
Datum narození sportovce (ddmmrrrr). Prosím vyplňte pečlivě - zejména rok narození. *
MM
/
DD
/
YYYY
Rodné číslo sportovce bez lomítka (např. 7702151587) *
Your answer
Telefonní číslo sportovce *
Your answer
Email sportovce *
Your answer
Datum prohlídky u lékaře *
MM
/
DD
/
YYYY
Velikost dresu *
Velikost obuvi (v EU normě např. 43) *
Your answer
PŘIHLAŠUJI SE DO ODDÍLU - SOUHLAS ČLENA ODDÍLU - Souhlasím se zpracováním osobních dat pro účely oddílu, ČAS, ATJ... a beru na vědomí dokumenty na https://atletikatabor.cz/kontakt. Souhlasím s uveřejněním své fotografie, data narození a výsledků ze sprotvní činnosti s uvedením jména a příjmení na webu oddílu, facebooku a dalších veřejných médiích pro potřeby prezentace výsledků oddílu a PR účely. *
Jméno zákonného zástupce nutné uvést pro atlety do 18 let (rozhodující je datum 25. 5. 2018) *
Your answer
Telefonní číslo zákonného zástupce *
Your answer
Email zákonného zástupce *
Your answer
SOUHLAS ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE - Souhlasím se vstupem mého syna/dcery do oddílu a se zpracováním svých osobních dat zde zapsaných i dat mého syna/dcery pro účely atletického oddílu, ČAS, ATJ... a beru na vědomí dokumenty na https://atletikatabor.cz/kontakt. Souhlasím s uveřejněním fotografie, data narození, výsledků ze sportovní činnosti a s uvedením jména a příjmení syna/dcery na webu oddílu, facebooku a dalších veřejných médiích pro potřeby prezentace výsledků oddílu a PR účely.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy