Rejestracja na konferencję "AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA PODSTAWĄ PIRAMIDY ZDROWIA PSYCHICZNEGO", 23.11.2019, Warszawa
Rejestracja możliwa do 15.11.2018.
Rejestracja otwarta jest zarówno dla członków Polskiego Towarzystwa Dietetyki, jak i dla naszych wszystkich sympatyków spoza stowarzyszenia.
UWAGA! Osoby zakwalifikowane do bezpłatnego udziału w Konferencji otrzymają potwierdzenie uczestnictwa w wiadomości mailowej w dniach 18-19 listopada 2019. Pierwszeństwo uczestnictwa w Konferencji przysługuje członkom Polskiego Towarzystwa Dietetyki (opłacone składki). Decyduje kolejność zgłoszeń.
Szczegóły odnośnie konferencji dostępne są na stronie internetowej www.ptd.org.pl
1. Imię *
2. Nazwisko *
3. E-mail *
4. Członkostwo w Polskim Towarzystwie Dietetyki (opłacone składki) *
5. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Polskie Towarzystwo Dietetyki. Szczegółowe dane Organizatora: Polskie Towarzystwo Dietetyki, ul. Nowoursynowska 159c 02-776 Warszawa, e-mail: biuro@ptd.org.pl. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. b), c) i f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, na potrzeby realizacji Konferencji. Dane przetwarzane będą w celu wzięcia udziału w Konferencji, dokonania niezbędnych rozliczeń, archiwizacji, rozpatrzenia reklamacji wprzypadku jej złożenia, bądź ewentualnego dochodzenia roszczeń.Uczestnik Wydarzenia posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody (w przypadku jej wyrażenia) w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w zakresie wskazanym w trakcie procedury rejestracji na Konferencję jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wzięcia udziału w Konferencji. W przypadku udzielenia zgody, osobie której dane dotyczą przysługuje prawo do jej cofnięcia w każdym czasie. O wycofaniu udzielonej zgody osoba której dane dotyczą informuje Organizatora przesyłając stosowną informację na adres poczty elektronicznej Organizatora: biuro@ptd.org.pl. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy