Форма реєстрації для участі у події (18.09): «ЧИТАНКА», кураторський проєкт Уляни Биченкової і Анни Щербини
Проєкт «Читанка» ініціює читанку-прогулянку і пікнік-обговорення у трьох міських локаціях: Палац студентів ДНУ (Палац Потьомкіна) – ресторан «Маяк» – Монастирський острів. Прогулянку побудовано навколо тексту Ірини Арістархової «Феміністичний об’єкт», у якому дослідниця ставить питання: «Яким може бути новий тип мислення про об’єкти та турботу про них?». Як ми можемо «мислити разом із об’єктом», уникаючи вибудовування ієрархічних відносин влади та підпорядкування? Учасниці й учасники, використовуючи рамку і інструментарій сучасного феміністського мистецтва, зможуть подумати про нові відносини із міським простором. Важливий для «Читанки» феміністський фокус має принципове значення у контексті роздумів про турботу, котру часто представляють як невидима жіноча праця.

Анна і Уляна працюють не тільки як кураторки й модераторки, а також вплітають свою професійну художню практику до «Інфраструктури турботи», картографуючи місцевість за допомогою рисунків аквареллю, кераміку, дизайн газети. Цей жест дозволяє розширити простір взаємовідносин із текстом та задати дискурсивності матеріального виміру.

Процес читання як політине задоволення, позбавлене утилітарного значення, дає можливість інакше — через текст, досвід спільного спонтанного співбуття, дружнього обговорення — подумати про нові форми відносин із міським середовищем. Практика передбачає послідовне прочитання тексту і його обговорення під час зустрічей; попередньо читати текст необов’язкво.

_______

Запрошуємо всіх охочих долучитись до спільного читання тексту 18 вересня о 14:00.
Місце: Парк Шевченка, Палац студентства (колишній Палац Потьомкіна).
Вхід на захід - вільний.

Подія є частиною виставкового проєкту «Я під'їжджала до мiста, якого ще не знала», створеної резидентками напрямку «Кураторські практики» Програми резиденцій галереї Артсвіт.

Програма резиденцій галереї Артсвіт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
ПІБ *
Контактний телефон *
Адреса електронної пошти
Я даю згоду на обробку персональних даних
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy