Arıza Bildirim Formu
Arızalı cihaz bilgisi ve şikayetinizi belirtiniz
seçiniz *
Arıza veya şikayet belirtiniz
Captionless Image
Olası Nedenler
1) Aracınızın haritadaki ikonu siyah renk olmuşsa bunun bir çok nedeni olabilir, aracın aküsü bitmiş olabilir, cihaza müdahale edilmiş yani kablosu kesilmiş veya sökülmüş olabilir, GSM şebekesi olmayan yerde yani kapsama alnı dışında olabilir, kapalı alanda GPS sinyalini alamıyor olabilir, sizin yapabileceğiniz reset butonuna basmak ve beklemektir, komut cihaza ulaşmıştır mesajı alırsanız cihazınız çalışıyor ve ulaşılabilir durumda demektir ve bir süre sonra cihazınız gerekli şartlar sağlanırsa düzelecektir, fakat komut cihaza ulaşmıyorsa zaten cihazınıza ulaşılamıyordur.
2) Hatalı konum bilgisi GPS yani uydu sinyalinin zayıf olmasından kaynaklanmaktadır sinyal ne kadar zayıfsa sapma da o kadar fazla olacaktır, arayüzdeki bilgi penceresinden GPS sinyal seviyesini kontrol ediniz, kapalı alan ve yeraltı otoparklarında sinyalin kaybolması normaldir.
3) Giriş sayfasındaki şifremi unuttum butonuna tıkladığınızda sisteme kayıtlı e-­posta adresinizi giriniz ve gönder butonuna basınız, kayıtlı adresinize gerekli bilgiler gönderilecektir, e-posta adresiniz kayıtlı değilse işlem gerçekleşmez.
4) Aracı çalışmayan bir çok müşteri ilk etapta sistemle alakalı olduğunu düşünerek bize ulaşsa da sistemsel olma ihtimali yok denecek kadar azdır, en çok karşılaşılan olası nedenler açık unutulan far vs. gibi şeylerden dolayı aracın aküsünün bitmesidir, bloke butonu yeşil yani aktif değilse buna rağmen aracınız çalışmıyorsa Araç Takip Sistemiyle alakalı olamaz...
5) Lütfen listede olmayan şikayetinizi aşağıdaki açıklama bölümünde belirtiniz...
isim *
ad ve soyad
E-Posta *
E-Posta adresinizi giriniz
Telefon *
Size ulaşabileceğimiz bir numara giriniz
Açıklama *
Lütfen Mesajınızı Yazınız veya arızalı araç plaka bilgilerini giriniz...
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy