konkurss GADA UZŅĒMUMS 2023

Limbažu novada pašvaldība organizē konkursu “Gada uzņēmums 2023” ar mērķi apzināt un godināt Limbažu novada uzņēmējus vai uzņēmumus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību Limbažu novadā un veicinot Limbažu novada uzņēmēju atpazīstamību, popularizējot labās uzņēmējdarbības prakses piemērus.

Līdz 2023. gada 1. novembrim (ieskaitot) jebkurai fiziskai un juridiskai personai tiek piedāvāta iespēja, aizpildot šo anketu, izvirzīt pretendentus (uzņēmējus vai uzņēmumus) noteiktām nominācijām. Pretendentu izvirzīšana katrā no nominācijām nav obligāta. 

Tiks ņemtas vērā tikai tās anketas, kurās izvirzīts vismaz viens pretendents kādā no nominācijām, ir ierakstīts pamatojums, pretendenta aktuālie kontakti un anketas iesniedzēja dati.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Pieteikuma formu aizpildīja ( Vārds, Uzvārds)
*
Telefons
*
GADA JAUNAIS UZŅĒMĒJS
saņem uzņēmums vai uzņēmējs, kurš savu saimnieciskās darbības uzsākšanu reģistrējis ne agrāk kā 2 gadus pirms Konkursa norises (pretendents,  pamatojums, pretendenta aktuālie kontakti)
GADA RAŽOTĀJS
saņem ražošanas uzņēmums vai uzņēmējs, kurš veic saimniecisko darbību ražojot savu produkciju un to realizējot (pretendents,  pamatojums, pretendenta aktuālie kontakti)
GADA LAUKSAIMNIEKS   
saņem lauksaimniecības uzņēmums, kuram ir stabili un izaugsmi raksturojoši ražošanas rādītāji pret iepriekšējo gadu, izveidota ilgtspējīga saimniekošanas prakse lauksaimniecībā (pretendents,  pamatojums, pretendenta aktuālie kontakti).
GADA TŪRISMA PRODUKTS
saņem tūrisma uzņēmums vai uzņēmējs, kurš ir radījis jaunu konkurētspējīgu tūrisma produktu - pakalpojumu vai galamērķi un ar savu kvalitāti veicina vai sekmē tā attīstību un ilgtspēju  (pretendents,  pamatojums, pretendenta aktuālie kontakti).
GADA PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS
saņem uzņēmums vai uzņēmējs, kurš nodrošina augsta līmeņa klientu apkalpošanas servisu pakalpojumu sniegšanas nozarē (frizētavas, ēdināšana un viesmīlība, visāda veida pakalpojumi, u.tml.) (pretendents,  pamatojums, pretendenta aktuālie kontakti).
GADA DARBA DEVĒJS
saņem uzņēmums vai uzņēmējs, kurš ir radījis 5 (piecas) un vairāk darba vietas  un drošu darba vidi, ieguldījuši laiku un līdzekļus darbinieku apmācībā un profesionālajā izaugsmē, veicinājuši savu darbinieku materiālo labklājību (pretendents,  pamatojums, pretendenta aktuālie kontakti).
GADA MĀJRAŽOTĀJS/AMATNIEKS
saņem saimnieciskās darbības veicējs, kurš piedāvā augstas kvalitātes un/vai unikālus mājražošanas vai mājamatniecības produktus  (pretendents,  pamatojums, pretendenta aktuālie kontakti).
GADA TIRGOTĀJS
saņem uzņēmums, kurš nodrošina augsta līmeņa klientu apkalpošanas servisu preču tirdzniecības nozarē  (Pretendents,  pamatojums, pretendenta aktuālie kontakti).
GADA INOVĀCIJA
saņem uzņēmums vai uzņēmējs, kuri ir radījuši jaunu, uz zināšanām balstītu produktu vai pakalpojumu, kas ir ievērojami pārāks salīdzinājumā ar agrāk ražotajiem un/vai citiem tirgū esošajiem produktiem, tādējādi gūstot konkurences priekšrocības vai pieeju jauniem tirgiem (pretendents,  pamatojums, pretendenta aktuālie kontakti).
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy