VII Ogólnopolski Konkurs Logiczny
Szanowni Państwo,

zapraszamy Państwa Szkołę do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Logicznym organizowanym przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

Celem Konkursu jest rozwój sprawności logicznego myślenia u młodzieży.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i odbywa się corocznie w dwóch etapach. Pierwszy etap – szkolny polega na rozwiązaniu testu (nadesłanego przez Organizatorów Konkursu na adres szkoły zgłaszającej udział w Konkursie). Wyniki testu szkoły przesyłają na adres Organizatorów. Laureaci etapu szkolnego biorą udział w Finale Konkursu, który odbywa się na KUL w dniu 11 kwietnia 2019 roku i jest częścią LXI Tygodnia Filozoficznego).

Komplet informacji o Konkursie wraz z Regulaminem Konkursu znajduje się na stronie https://konkurslogiczny.kul.pl.

Email address *
Nazwa szkoły ponadgimnazjalnej *
Your answer
Adres szkoły *
Your answer
Proszę wskazać liczbę uczniów *
Your answer
Imię i nazwisko opiekuna grupy *
Your answer
Numer telefonu opiekuna grupy *
Your answer
Pytania i uwagi
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 w celach organizacji VII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego. Administratorem i Inspektorem Danych w rozumieniu Rozporządzenia jest Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google.