Czy w sporcie jest miejsce na błędy? - rejestracja do darmowego warsztatu
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w darmowym warsztacie Wybiegaj w Przyszłość - Czy w sporcie jest miejsce na błędy? Psychologia sportu w praktyce.
Warsztat poprowadzi dziennikarz sportowy - Tomasz Smokowski.
Każdy zarejestrowany uczestnik warsztatu po spotkaniu otrzyma CERTYFIKAT UCZESTNICTWA. Certyfikaty będą wysłane w ciągu dwóch tygodni po szkoleniu na podane przy rejestracji adresy mailowe.
Warsztat jest darmowy i odbywa się on-line na Youtube Fundacji Zdrowy Ruch oraz Fanpage Wybiegaj w Przyszłość.
Transmisja NA ŻYWO:
30 marca 2023 rok, 19:00
Link do transmisji na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=1Dnolw9RSQE

Link do fanpage Wybiegaj w Przyszłość: https://www.facebook.com/wybiegajwprzyszlosc
----------------------------
Warsztaty "Wybiegaj w Przyszłość" to projekt dedykowany całej społeczności sportowej, a w szczególności młodym sportowcom, ich rodzicom i trenerom. To otwarte spotkania on-line, transmitowane na YouTube, podczas których poruszane są zagadnienia dotyczące różnych aspektów kariery sportowej. Celem jest podnoszenie świadomości w obszarach m.in. metod uczenia się, dietetyki, regeneracji, psychologii, planowania kariery, rozwoju kariery dwutorowej, budowania marki osobistej sportowca, itd. Spotkania prowadzone są przez Tomasza Smokowskiego - dziennikarza sportowego i twórcę Kanału Sportowego.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko uczestnika
*
Adres mailowy uczestnika na który zostanie wysłany certyfikat
*
Informujemy, że dane osobowe zamieszczone w formularzu przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w tym z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Administratorem danych jest Fundacja Zdrowy Ruch. Oświadczam, że zapoznałem/am się z powyższą informacją i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach związanych z realizacją warsztatów Wybiegaj w Przyszłość. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy