Informační podpora osob s DMO
Cílem spolku SDMO (Sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně) je poskytovat komplexní podporu osobám s diagnózou dětská mozková obrna (DMO). Díky podpoře Úřadu vlády České republiky můžeme v letošním roce vytvořit speciální informační portál. Ten by měl na jednom místě nabízet všechna témata, která vás v souvislosti s DMO zajímají. Vytvořili jsme proto dotazník, který nám pomůže zjistit, jaké informace považujete za potřebné a užitečné. Jeho vyplněním nám zároveň pomůžete zmapovat, které druhy podpory jsou pro lidi s DMO přínosné, které z nich jsou dostupné nebo naopak v nabídce chybí.

Dotazník je členěn na několik oblastí a jeho vyplnění vám zabere přibližně 20 minut. Je možné, že některé prohlížeče jednu otázku zobrazují nepřehledně a je nutné použít posuvník dole (např. Edge), v jiných prohlížečích je tato otázka vidět lépe (např. Firefox). Během vyplňování se můžete k odpovědím vracet. I po odeslání odpovědi se můžete přes internetový odkaz k dotazníku vrátit a své odpovědi upravit jednouchou volbou. Rovněž je možné si uložit URL adresu a odpovědi upravit později. Nesdílejte ale URL adresu s dalšími lidmi, aby nikdo jiný nemohl upravit vaše odpovědi. Na otázky budete odpovídat anonymně, některé otázky jsou nepovinné a můžete je přeskočit. Vaše názory nebude nijak možné spojit s vaším jménem, odpovídejte prosím pravdivě. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, pište nám na e-mail pruzkum@dmoinfo.cz. Dotazník je možné vyplnit od 25. 9. do 8.11.2020.

Výsledky průzkumu budou zveřejněny koncem roku 2020. Využijeme je nejen při tvorbě informačního portálu, ale budeme je prezentovat i na různých konferencích, abychom podpořili zájem o problematiku DMO i rozvoj dalších služeb. Za vyplnění dotazníku velmi děkujeme.

Dotazník začnete vyplňovat kliknutím na tlačítko "DALŠÍ":
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně (SDMO), z.s.. Report Abuse