Soutěž o tři letní pobyty v Zell am See-Kaprun!
Soutěžte s námi! Stačí nakoupit v prodejnách Alpine Pro či v e-shopu www.alpinepro.cz za minimální částku 1500 Kč a jeden z pobytů v srdci rakouských Alp může být váš! Podmínkou zapojení do soutěže je vyplnění dotazníku níže.
Jméno a příjmení *
Your answer
Věk *
Your answer
Telefonní číslo *
Your answer
E-mail *
Your answer
Číslo vaší účtenky z obchodu / objednávky z e-shopu *
Your answer
Tipovací otázka: Kolik kusů těhotenské bundy STRAITA bit.ly/AP-Straita v růžové i černé barvě se prodá ve všech prodejnách Alpine Pro a e-shopu v České i Slovenské republice dohromady v období od 10. 4. do 10. 5. 2017? *
Your answer
Na jaké aktivity nejčastěji využíváte oblečení a obuv ALPINE PRO? *
Your answer
Kde jste se o ALPINE PRO dozvěděli? *
Your answer
Co si vybavíte, když se řekne ALPINE PRO? *
Your answer
S jakým sportem si značku ALPINE PRO spojujete? *
Your answer
Vybaví se Vám nějaký slogan spojený s ALPINE PRO? *
Your answer
Jak vnímáte značku Alpine Pro? *
(Zvolte prosím, ke kterému z výroků se více kloníte. 1 pro úplný souhlas s první variantou, 5 pro úplný souhlas s druhou variantou)
1
2
3
4
5
dostupná/nedostupná
česká/zahraniční
luxusní/běžná
spolehlivá/nespolehlivá
pro mladé/starší
vysoké/nízké ceny
vysoká/nízká kvalita
moderní/tradiční
stylová/staromódní
sportovní/městská
S jakou osobností si značku Alpine Pro spojujete? *
Your answer
Kde se nejčastěji setkáváte s reklamou Alpine Pro? *
Vyberte libovolný počet odpovědí
Required
Jakým sportům se na jaře a v létě nejčastěji věnujete? *
Your answer
Jaké noviny a magazíny nejčastěji čtete? *
Your answer
PRAVIDLA
Vyplňte všechna pole u anketních otázek, kontaktní údaje a tipněte si odpověď na TIPOVACÍ OTÁZKU, která bude rozhodující při konečném určení vítězů. Ze soutěže budou vyřazeny osoby, jejichž jméno a kontaktní údaje se ve formuláři objeví opakovaně či budou nepravdivé. Případná duplicita údajů či jejich nepravost povede k vyřazení soutěžícího. Do soutěže o 3 pobyty v Zell am See-Kaprun ve 4* hotelu Das Falkenstein nebo Tauernhof Kaprun s polopenzí budou zařazeni všichni zákazníci, kteří splní tyto podmínky: 1) nakoupí za minimální částku (1500 Kč v ČR a 50 € v SR) 2) vyplní soutěžní formulář a odpověď na tipovací otázku.

Výhercem se stane zákazník, jehož odpověď na tipovací otázku bude nejblíže realitě. V případě stejného tipu rozhoduje datum vyplnění formuláře. Výhercem se může stát pouze soutěžící s trvalou adresou na území ČR a SR. Dva pobyty jsou určeny pro zákazníky z České republiky, jeden pro zákazníky ze Slovenské republiky. Soutěž probíhá v období 10. 4. 2017 (od 00:00) - 10. 5. 2017 (do 23:59) Soutěžící uděluje společnosti Alpine Pro, a.s. souhlas se zpracování jím poskytnutých osobních údajů (dále jen „Údaje“) podle § 5 Zákona o ochraně osobních údajů. Soutěžící souhlasí, aby jeho Údaje byly zpracovávány rovněž zpracovateli a dalšími příjemci pověřenými společností Alpine Pro, a.s., a to za použití manuálních a/nebo automatizovaných způsobů zpracování, a to i v případě, že při tomto poskytnutí Údajů dojde k jejich přenosu mimo území České republiky. Vyhlášení výsledků proběhne do dvou týdnů od ukončení soutěže. Předání proběhne při osobním setkání, případně poštou.

CENY
3X LETNÍ POBYT v regionu Zell am See-Kaprun!
Každý z pobytů je pro 2 osoby na 4 dny / 3 noci ve 4* hotelu Das Falkenstein nebo Tauernhof Kaprun s polopenzí. Dva pobyty jsou určeny pro zákazníky z České republiky, jeden pro zákazníky ze Slovenské republiky. Pobytový voucher je platný do 31. 10. 2017 (kromě rakouských svátků).
Zell am See-Kaprun: Rekreace mezi ledovci, horami a jezery bez kompromisů
Proč se rozhodovat pro něco, když můžete mít všechno? Zell am See-Kaprun v srdci rakouských Alp je přírodní a rekreační ráj par excellence: Zde se sny stávají skutečností - pro turisty a horolezce, rodiny a páry, cyklisty a sjezdaře, milovníky adrenalinové zábavy i milovníky pohody, vyznavače jógy a golfové nadšence.

Více o regionu: www.zellamsee-kaprun.com

Kdo oceňuje rozmanitost, zamiluje si Zell am See-Kaprun
Z věčného ledu na Kitzsteinhornu je možné se přesunout do třpytících se vod křišťálově čistého jezera Zell, z osvěžujícího kaňonu na zážitkovou Schmittenhöhe, ze „Schmidolinova křestu ohněm" („Schmidolins Feuertaufe“) k „Zellské jezerní magii" („Zeller Seenzauber“). Všechno je možné a s letní kartou „Zell am See-Kaprun Sommerkarte" zahrnující 40 atrakcí ještě i mnohem více: Jde jedině o to, učinit správné rozhodnutí.

Tipy pro rodiny: Dobrodružná stezka „Schmidolinův křest ohněm" („Schmidolins Feuertaufe“) byla rozšířena o jednu novou atrakci, a sice herní věž „Schmidolins DragonFire". A také na Kitzsteinhornu je nové dobrodružné hřiště u centra Alpincenter. Najdete zde rovněž ledovcový den „Gletschertag Ice & Snow“ pro rodiny s dětmi.

Partner soutěže Hotel Das Falkenstein
· Aktivně. Přirozeně. Jinak.
· leží na úpatí Kitzsteinhornu
· týdenní program pro volný čas
· naši hosté jsou naši přátelé

Hotel Das Falkenstein
Nikolaus-Gassner-Str. 79
A - 5710 Kaprun
Tel.: +43 (0) 6547 7122
sporthotel@falkenstein.at
www.falkenstein.at

Partner soutěže Hotel Tauernhof Kaprun
· v klidném prostředí a v centru
· pravá útulnost a osobní služby
· nebeské kulinářské požitky
· wellness oáza „Tauernreich“
· váš lázeňský hotel v Kaprunu

Hotel Tauernhof Kaprun
Nikolaus-Gassner-Str. 9
A-5710 Kaprun
Tel: +43 (0) 6547 8235-0
info@tauernhof-kaprun.at
www.tauernhof-kaprun.at

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of PRIA SYSTEM s.r.o.. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms