Akcja -> Reakcja | Bytelab

Interesujesz się elektroniką? Słyszałaś/łeś o Arduino, ale nigdy nie miałaś/łeś okazji z niego skorzystać? Interesują Cię projekty realizowane przy pomocy Bare Conductive? A może jesteś profesjonalistką/profesjonalistą i dążysz do pogłębienia wiedzy? Dołącz do grupy roboczej i zacznij realizować własne pomysły w oparciu o instalacje elektroniczne!

Zapraszamy do udziału w spotkaniach grupy roboczej, w których udział wziąć może każdy, niezależnie od swojego wykształcenia i poziomu kompetencji. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą przetestować sprzęt, poszerzyć swoją wiedzę, poznać osoby o podobnych zainteresowaniach i twórczo spędzić czas.

Kilka słów od prowadzącej: W czasie warsztatów zbudujemy interaktywne obiekty badające otoczenie i wysyłające do niego sygnały zwrotne. Pracując w małych grupach, zdecydujecie o tym, co Wasz obiekt będzie badał, czym reagował i jakie zasady będą rządziły przekształcaniem pomiarów w reakcję. Będziemy pracować z płytkami Arduino, dlatego zaczniemy od przedstawienia możliwości tej platformy, podstaw programowania i sposobu podłączania czujników. Nauczymy się też, jak uporządkować kod do obsługi czujników, żeby nie pogubić się w gąszczu {{{{{{}}{}{}}{}}}}. Wymagana jedynie ciekawość, wszystkiego, co potrzebne do realizacji projektów nauczymy się w trakcie (trust me, I'm an Engineer!) :)


Warsztaty odbywają się 21 sierpnia między 10.00 a 18.00 w Medialabie Katowice (plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice, budynek Katowice Miasto Ogrodów).

Uwaga: uczestnicy warsztatów muszą posiadać własny komputer.


Aby wziąć udział w warsztatach:
1. Wypełnij ten formularz,
2. Poczekaj na wiadomość z plikiem Deklaracja udziału w warsztatach,
3. Podpisz odręcznie deklarację, zeskanuj ją lub zrób jej zdjęcie i wyślij plik na adres magdalena.chmiel@miasto-ogrodow.eu,
4. Czekaj na potwierdzenie udziału. Warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń (wraz z odesłaniem kompletnej deklaracji).

***

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Dokonanie skutecznej rejestracji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Dane przetwarzane będą wyłącznie na potrzeby związane z realizacją projektu Medialab Katowice, w tym jego promocją i informowaniu o nim, w czasie jego realizacji oraz po jego zakończeniu. Administratorem danych jest instytucja Katowice Miasto Ogrodów. Zgodnie z art. 32 ustawy o ochronie danych uczestnikowi projektu przysługuje min. prawo do żądania informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania jego danych osobowych, dostępu do danych osobowych, żądania uzupełniania, uaktualnienia, zmieniania tych danych, otrzymywania informacji o udostępnianiu jego danych osobowych wskazanym podmiotom. Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w formularzu jest warunkiem udziału w projekcie.

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Email
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Czym zajmujesz się na co dzień? *
Your answer
Czego oczekujesz od warsztatów? *
Your answer
Czy chcesz otrzymywać newsletter Medialabu? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms