Dotazník "Česko-Slovensko snídá zdravě"
Dobrý den,
děkuji za Váš zájem zúčastnit se projektu "Česko-Slovensko snídá zdravě". Projekt je určen pro všechny. Záměrem projektu je zmapovat aktuální trendy ve snídaních v ČR a SR a pomoci zlepšit návyky dnešní populace.


Ing.Jakub Podaný
Tel: 732 981 537 či 0951 355 838
email: podany.jakub@gmail.com
FB: @zijzdravesjakubem
www.milujemezmenu.cz
www.jakzacitbehat.cz

* povinné pole
Ke mě se tento projekt dostal už před 6 lety. Moc mi pomohl měnit stravovací návyky, cítit se energicky a vitálně a mít kondici a postavu mých snů. Dnes je mi 35 let a čím dál tím více si uvědomuji nutnost dožít se vyššího věku v dobré kondici, aby mě to neomezovalo a já si mohl užívat jako před 20 lety a abych navštěvoval doktora jen kvůli preventivním prohlídkám... Jsem moc rád, že díky mé zkušenosti mohu pomáhat i ostatním lidem cítit se lépe a vypadat lépe. A v rámci omezení mám radost, že mohu mít vyvážené jídlo vždy doma v zásobě na několik měsíců. Třeba tento projekt pomůže i vám.
Snídáte pravidelně?
Většinou snídám?
Kdy snídáte?
Clear selection
Když vynechám snídani, tak PROČ?
Vnímáte svoji snídani, jako nutričně vyváženou a vydatnou (dostatek bílkovin, sacharidů, tuků, vlákniny a minerálů)? *
Clear selection
Vypiji ČISTÉ vody denně
Cítíte se unavení, bolí Vás občas hlava? Nebo jste občas bez nálady a bez energie? Jste takto spokojení? Vypište, co z toho..
Chcete ve svém životě něco změnit? *
Required
VÝSLEDKY
Martina
Nela
Mário
Hajnalka
Miriam
Chcete s tím pomoci od mě?
Chcete využít zkušební balíček 6 nutričně vyvážených snídaní + 8 tablet Thermocomplete spalovače na energii a spalování tuků, za 420,- Kč? V ceně obdržíte navíc vzorový jídelníček na 3-6 dní, tipy na svačiny a MNE, jako poradce po celou dobu používání!! V případě zájmu rozebereme i Váš nynější životní styl a poradíme, co je ideální upravit či změnit, abyste dosáhli co nejjednodušeji a co nejlehčeji vysněných výsledků. *
Zde můžete shlédnout video o pojmu "Vyvážená snídaně" z více pohledů
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy