Заявка на участь у безкоштовних тренінгах
Шановні підприємці та самозайняті особи Донецької, Луганської, Півдня Запорізької областей, а також міста Генічеська!

Запрошуємо вас на безкоштовні тренінги для розвитку бізнесу, які проводяться за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
Якщо ви бажаєте підвищити ефективність свого бізнесу, рівень продажу, стимулювати розширення ділової діяльності, будь ласка, заповніть анкету-заявку та оберіть один з тренінгів.
Більше інформації: https://fb.me/e/3tepQSQoK
Контакти менеджера проєкту: 067 467 86 94
ПІБ *
Контактний телефон *
Електронна пошта *
Місце проживання *
Ваша основна зайнятість (оберіть один варіант відповіді, який максимально вам підходить): *
Required
Оберіть тренінг, в якому маєте намір взяти участь *
Required
Оберіть зручний для Вас час тренінгу *
Required
Чи готові Ви виділити 8 годин в один день на навчання? *
Мотиваційна частина. Яких цілей ви очікуєте досягти за допомогою цієї освітньої програми? *
ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ. Відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" (далі - Закон) даю згоду на: • обробку моїх персональних даних з первинних джерел у такому обсязі: відомості про освіту, професію, спеціальність та кваліфікацію, трудову діяльність, науковий ступінь, вчене звання, паспортні дані, дані про зареєстроване або фактичне місце проживання, біографічні дані, номери телефонів, дані про мою участь у міжнародних та європейських проектах; • використання персональних даних, що передбачає дії володільця персональних даних щодо їх обробки, включаючи використання персональних даних відповідно до їх професійних чи службових або трудових обов'язків, дії щодо їх захисту, а також дії щодо надання часткового або повного права на обробку персональних даних іншим суб'єктам відносин, пов'язаних із персональними даними (стаття 10 Закону); • поширення персональних даних, що передбачає дії володільця персональних даних щодо передачі відомостей про фізичну особу (стаття 14 Закону); • доступ до персональних даних третіх осіб, що визначає дії володільця персональних даних у разі отримання запиту від третьої особи щодо доступу до персональних даних, доступ суб'єкта персональних даних до відомостей про себе (стаття 16 Закону). Зобов'язуюся в разі зміни моїх персональних даних подати у найкоротший строк уточнену достовірну інформацію та оригінали відповідних документів для оновлення моїх персональних даних. *
Задати питання організаторам Проєкту "Економічна підтримка Східної України"
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy