Стратегія розвитку освіти Воле-Баранецької сільської ради
Шановні мешканці Воле-Баранецької об’єднаної територіальної громади!

Цього року у Вашій громаді розпочалася розробка Стратегії розвитку освіти громади. Звертаємося до Вас з проханням висловити свою думку про місію, стратегічні та операційні цілі, які підготував стратегічний комітет у травні-червні 2017 року.
Із місією, стратегічними й операційними цілями, а також завданнями ви можете ознайомитись на веб-сайті Воле-Баранецької громади у розділі "Освіта" за адресою: http://voliagromada.org.ua/osvita/index.html.

Чи погоджуєтесь Ви з формулюванням місії системи освіти у Воле-Баранецькій громаді? Освіта Воле-Баранецької громади характеризується повною відкритістю, враховує традиції та досягнення, потреби й очікування місцевої спільноти, скерована на повноцінний всесторонній розвиток усіх мешканців, які мають змогу навчатися упродовж всього життя, користуючись сучасною навчально-методичною базою і послугами висококваліфікованих кадрів. Система освіти у громаді гарантує високу якість навчання, підтримує творчість, розвиває інноваційність і готує громадян до життя у сучасному світі. *
Якщо ні, то чому
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms