Реєстрація на тренінги
Зареєструйся на тренінг, в ході якого можна буде ознайомитись із сучасним станом розвитку Телекомунікаційних системи та мереж, радіоелектронних пристроїв та систем та авіоніки. Будуть проведені як лекційні, так і практичні заняття .
Заняття проводять провідні професори і доценти кафедр інституту. Тренінги проводяться в ненавчальний час на території НАУ.
Участь у тренінгах безкоштовна!

Перелік Тренінгів Навчально-наукового інституту Аеронавігації, електроніки та телекомунікацій:
1. "Телекомунікаційні системи та мережі".
Спеціалісти кафедри телекомунікаційних систем ознайомлять присутніх із новітніми розробками та принципами функціонування сучасних телекомунікаційних систем та мереж. Також буде представлена сучасна електроніка в телекомунікаціях. Учасників буде ознайомлено з особливостями налаштування комп’ютерних мереж з нуля з використанням сучасних безпроводових та проводових мережевих пристроїв, . Присутніх навчать, як правильно налаштувати мережевий пристрій. На доданок цього, учасників ще ознайомлять з особливостями елементів Інтернету речей та еволюцією мереж мобільного зв’язку. У загальному буде представлено проектування, розробку і налагодження різноманітних телекомунікаційних систем та мереж із використанням сучасних інформаційних технологій.

2.«Основи радіомоніторингу та радіорозвідки»
В ході цього тренінгу учасники зможуть ознайомитись з електронними системами, сигналами та їх передаванням за допомогою радіоелектронних засобів, радіохвилями, електромагнітною обстановкою.
В ході практичної роботи учасники здійснять вимірювання параметрів радіовипромінювання та проведуть пошук їх джерел. Також учасники зможуть ознайомитись з методами радіомоніторингу та радіоконтролю, а також програмно-апаратними засоби радіомоніторингу та радіоконтролю.

3. "Основи авіоніки"
В ході цього тренінгу, всі учасники будуть ознайомлені з авіонікою, принципами польоту літака. Також учасники зможуть дізнатися про сучасний " цифровий літак" та його авіоніку. Після цього, всім присутнім буде проведено майстер-клас «Авіоніка регіонального літака», де всі охочі зможуть відвідати ангар та тренажер ТУ-154. Також, присутніх ознайомлять з штучним інтелектом в авіоніці, модельно-оріентованим програмним середовищем SCADE для дизайну авіоніки. На закінчення, випускники кафедри "Авіоніка" розкажуть про свою роботу в МАУ.

Email address *
ПІБ *
Your answer
Школа *
Your answer
Тренінговий курс *
Required
телефон *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service