Konkurs Numerologiczny Demiana Harsha
Konkurs trwa dla ciebie od tej chwili, kiedy to czytasz, do końca czwartku, 7 grudnia 2017 (do godziny 23.59). Czasu jest mało i bardzo nad tym ubolewam, jednak w piątek od rana zacznie się podliczanie punktacji domów i klepsydry zatrzymają się. A wtedy już żadna siła ich nie ruszy, aż do kolejnego roku nauki.
W ostatnim tygodniu przed Zakończeniem Roku nadeszła pora, ażebyście się, moi drodzy, wykazali w praktyce umiejętnościami zdobytymi podczas nauki u mnie. Każdy z was przynależy do któregoś z czterech domów, każdy dom ma Opiekuna, każdy Opiekun ma swojego sługę, bota. Zadanie jest proste i składa się z trzech etapów:
Podaj imię, nazwisko oraz swój dom
Your answer
1. Zdobądź WU i ZZ twojego Opiekuna (3p.)
Your answer
2. Zapytaj Opiekuna o datę urodzenia jego bota i na podstawie tej daty podaj jego ZZ i WU (ewentualnie wymyśl dla bota WU i ZZ) (5p.)
Your answer
3. Masz już wszystkie niezbędne dane numerologiczne, by dokonać analizy Opiekuna oraz jego bota, ale... chcę od was klimatu opisującego, jak Opiekun i bot się dogadują bądź nienawidzą oraz jak się rządzą w domu czy też jak olewają was równo. W klimacie proszę o to, byście kierowali się danymi o WU i ZZ, mogą jak najbardziej pojawiać się w nim uczniowie. Grunt to ciekawa historia, styl oraz ożywienie bota nadaniem mu cech ludzkich zgodnych z jego Wibracją i Znakiem Zodiaku. To może też być monolog w głowie bota. (10-30p.)
Your answer
UWAGA! Wasze prace - o ile wyrazicie zgodę - zostaną ocenione w waszych domach, w każdym domu Opiekun wybierze jury, która wyłoni zwycięzcę. Zwycięska praca zostanie uhonorowana publikacją na stronie szkoły - każdy dom będzie miał swoją historię z tego roku, tak że DAJCIE Z SIEBIE WSZYSTKO! Te 4 newsy pojawią się po zakończeniu roku w kolejności rankingu domów.
P.S. Zadanie 3. można pisać gdzieś indziej i tutaj tylko wrzucić link.
4. Wyrażasz zgodę na publikację swojej pracy na stronie UMiCu? Zaznacz WŁAŚCIWE pole =_='
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms