Formular Interesimi në Akademinë Hollywood
Jeni te interesuar për tu bërë pjesë e Akademisë HOLLYWOOD.
Ju mund të na kontaktoni dhe në nr e telefonit: 04 2247862
ose me email në info (at) akademiahollywood.com

Ne ndodhemi në Rrugën Qemal Stafa 206 në Tiranë.
Akademia Hollywood prej 8 vitesh ofron klasa dhe kurse të muzikës dhe arteve të ndryshme.
Emër Mbiemër *
Shkruani emrin dhe mbiemrin tuaj. Nëse jeni prind që interesoheni për fëmijët tuaj, ju lutem shkruani emrin dhe mbiemrin e tyre
Your answer
Person Kontakti
Ju lutem, shkruani emrin tuaj nëse jeni prindi apo kujdestari zyrtar i fëmijëve të interesuar.
Your answer
Mosha juaj *
Vendosni grupmoshën tuaj, apo të fëmijës për të cilin po aplikoni
E-mail *
Your answer
Nr Telefoni
Your answer
Nr. Celulari *
Your answer
Jeni të interesuar për: *
Required
Referuar nga:
Mesazh
Shkruani këtu nëse keni ndonjë pyetje apo sugjerim
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service