Zgłoszenie udziału w 7 Rajdzie Motocykli Zabytkowych „Ruszamy na trakt, jak za tamtych lat” odbywającym się w Nałęczowie w dniach 29.06-01.07.2018 roku.
Udział w imprezie należy zgłosić Organizatorowi, nie późnej niż do 28 czerwca 2018 roku.
Zgłoszenie dotyczy wyłącznie pojazdu opisanego w zgłoszeniu. Przyjazd na motocyklu innym niż zgłoszony (spełniającym kryteria regulaminowe) nie gwarantuje udziału w imprezie. Jeśli zgłaszający ma możliwość przyjazdu na różnych pojazdach spełniających wymagania regulaminowe powinien zgłosić każdy pojazd oddzielnie.
Akceptacja lub odmowa uczestnictwa zostanie potwierdzona, w ciągu 14 dni, odpowiedzią na „zgłoszenie udziału”.
Do uczestnictwa w Rajdzie dopuszczone zostaną osoby spełniające warunki Regulaminu Rajdu, które otrzymają potwierdzenie zaproszenia do uczestnictwa na adres e-mail podany w zgłoszeniu.
Przesłanie Zgłoszenia jest równoznaczne z zapoznaniem się z Regulaminem Rajdu zamieszczonym na stronie http://www.rajdlubelski.pl/docs/REGULAMIN2018.pdf i jego akceptacją.
UWAGA! W dniu 29.06.2018 należy zgłosić się osobiście z dokumentem tożsamości do biura Organizatora w celu potwierdzenia danych, podpisania formularza rejestracji, uiszczenia opłaty wpisowej w wysokości 160 zł oraz podpisania oświadczenia zamieszczonego poniżej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lgwpartyzant@gmail.com

Email address *
DANE UCZESTNIKA - KIEROWCA
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Nr PESEL *
Your answer
Adres zamieszkania *
Your answer
Nr telefonu *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Rozmiar koszulki *
INFORMACJE O MOTOCYKLU
Marka *
Your answer
Model *
Your answer
Rok produkcji *
Your answer
Typ silnika *
Pojemność silnika (cm3) *
Your answer
Moc silnika [KM] *
Your answer
Rodzaj pojazdu *
Informacje dodatkowe
W rubryce „INFORMACJE DODATKOWE” proszę o wpisanie ciekawostek dotyczących pojazdu, na którym uczestnik będzie startował lub krótkiego opisu prezentacji przygotowanej na „Konkurs elegancji”. Po otrzymaniu informacji mailowej o przyjęciu zgłoszenia, prosimy o ewentualne przesłanie zdjęć przedstawiających gotową stylizację na adres zwrotny. Zgłoszenia bez tych informacji będą umieszczane na liście rezerwowej.
Your answer
DANE UCZESTNIKA - PILOT
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Nr PESEL
Your answer
Adres zamieszkania
Your answer
Nr telefonu
Your answer
Adres e-mail
Your answer
Rozmiar koszulki
OŚWIADCZENIE Uczestnika 7 Rajdu Motocykli Zabytkowych „Ruszamy na trakt, jak za tamtych lat”, Nałęczów 29.06-01.07.2018 r.
Ja niżej podpisany uczestnik Rajdu oświadczam, że:
1. Zapoznałem się ze wszystkimi ustaleniami Regulaminu Rajdu oraz zobowiązuję się do ścisłego ich przestrzegania.
2. Jestem świadom osobistej odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane innym uczestnikom Rajdu lub osobom trzecim w związku z użytkowaniem przez mnie pojazdu uczestniczącego w Rajdzie.
3. Jestem świadom osobistej odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane na mieniu wykorzystywanym przeze mnie w bazie rajdu, w tym w pomieszczeniach socjalnych – nocleg i posiłki.
4. Pozostawiając swój pojazd we wskazanym przez Organizatora Rajdu Parku Maszyn, czynnym w wyznaczonych w Regulaminie godzinach, ponoszę pełną osobistą odpowiedzialność za staranne zabezpieczenie pojazdu przed ewent. szkodliwymi oddziaływaniami na inne pojazdy, mienie bazy oraz środowisko.
5. Pozostawiając swój pojazd gdziekolwiek poza wskazanym przez Organizatora Rajdu Parkiem Maszyn, ponoszę za niego pełną osobistą odpowiedzialność.
Akceptuję oświadczenie *
Imię i nazwisko *
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms