Всеукраїнська акція "Заграва"
Всеукраїнська акція, спрямованої на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державнотворення "Заграва", присвячена 75-літтю створення УПА та відбудеться з 3 по 9 липня 2017 року на території Волині – місці створення Української Повстанської Армії.

Окрім мандрівної частини, яка відбуватиметься на рафтах, учасники матимуть вело-маршрути, скелелазіння та інші цікаві види активного відпочинку. Водночас, акція має просвітницьку мету - нагадати місцевому населенню про події 75-літньої історії. Відтак, передбачаємо творчі вечори та інші форми зустрічі з місцевим населенням.
До участі в акції запрошуємо осіб від 14 років, які мають зацікавлення в цій темі, відповідають фізичним вимогам та готові під час акції проводити просвітницьку роботу.
Організатори (організаційна комісія) залишає за собою остаточне рішення щодо відбору учасників і про результати відбору буде повідомлено (через електронну пошту) не пізніше як за 10 днів до початку акції. При відборі буде звертатися увага на мотивацію учасника, громадську активність, здатність допомогти з наповненням програми під час заходу, а також фізичні обмеження.

Зголошення приймаються до 20 червня 2017 року.

Організатори забезпечують учасників харчуванням (їжею, приготовлену в мандрівних умовах), туристичним спорядженням (спальник, килимок, наплічник, місце в наметі для ночівлі), проїзд від м. Рівного до с. Устя (на місце початку акції), проїзд від с. Тинне до м. Рівного (з місця закінчення акції).

За додатковою інформацією звертатися: pasha@cym.org

Подія в ФБ:
https://www.facebook.com/events/290937514651812/?active_tab=about

Організатори:
- Міністерство молоді та спорту України
- Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації
- Спілка Української Молоді в Україні

Прізвище, ім'я, по-батькові *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Домашня адреса *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
e-mail *
Your answer
Посилання на особистий профіль в соцмережах *
Your answer
Місце навчання/роботи *
Your answer
Участь в громадських організаціях/партіях *
Your answer
Обмеження по здоров’ю *
Your answer
Розкажи про свої захоплення та вподобання *
Your answer
Чим може бути корисний з точки зору просвітницької роботи (гра на музичних інструментах, знання історичних фактів та вміння їх викласти чи інше)
Your answer
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of СУМпошта. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms