Всеукраїнська акція "Заграва"
Всеукраїнська акція, спрямованої на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державнотворення "Заграва", присвячена 75-літтю створення УПА та відбудеться з 3 по 9 липня 2017 року на території Волині – місці створення Української Повстанської Армії.

Окрім мандрівної частини, яка відбуватиметься на рафтах, учасники матимуть вело-маршрути, скелелазіння та інші цікаві види активного відпочинку. Водночас, акція має просвітницьку мету - нагадати місцевому населенню про події 75-літньої історії. Відтак, передбачаємо творчі вечори та інші форми зустрічі з місцевим населенням.
До участі в акції запрошуємо осіб від 14 років, які мають зацікавлення в цій темі, відповідають фізичним вимогам та готові під час акції проводити просвітницьку роботу.
Організатори (організаційна комісія) залишає за собою остаточне рішення щодо відбору учасників і про результати відбору буде повідомлено (через електронну пошту) не пізніше як за 10 днів до початку акції. При відборі буде звертатися увага на мотивацію учасника, громадську активність, здатність допомогти з наповненням програми під час заходу, а також фізичні обмеження.

Зголошення приймаються до 20 червня 2017 року.

Організатори забезпечують учасників харчуванням (їжею, приготовлену в мандрівних умовах), туристичним спорядженням (спальник, килимок, наплічник, місце в наметі для ночівлі), проїзд від м. Рівного до с. Устя (на місце початку акції), проїзд від с. Тинне до м. Рівного (з місця закінчення акції).

За додатковою інформацією звертатися: pasha@cym.org

Подія в ФБ:
https://www.facebook.com/events/290937514651812/?active_tab=about

Організатори:
- Міністерство молоді та спорту України
- Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації
- Спілка Української Молоді в Україні

Прізвище, ім'я, по-батькові
Your answer
Дата народження
MM
/
DD
/
YYYY
Домашня адреса
Your answer
Контактний номер телефону
Your answer
e-mail
Your answer
Посилання на особистий профіль в соцмережах
Your answer
Місце навчання/роботи
Your answer
Участь в громадських організаціях/партіях
Your answer
Обмеження по здоров’ю
Your answer
Розкажи про свої захоплення та вподобання
Your answer
Чим може бути корисний з точки зору просвітницької роботи (гра на музичних інструментах, знання історичних фактів та вміння їх викласти чи інше)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of СУМпошта. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms