«Відкритий кордон»: єЧерга 

«Відкритий кордон»: єЧерга 

Торгово-промислова палата України в партнерстві з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури та за сприяння Комітету підприємців в сфері транспорту при ТПП України організовує Презентацію «Відкритий кордон»: єЧерга - проєкт, який вже успішно реалізовується на пункті пропуску Ягодин-Дорогуськ. 

Презентація відбудеться 19 грудня, початок об 11:00, формат - онлайн.  Цільова аудиторія - перевізники, логістичні компанії, компанії-експортери.

Мета заходу - презентувати проєкт широкому загалу, обговорити переваги та проблемні питання роботи електронної системи, та також озвучити пропозиції вантажоперевізників та знайти шляхи виішення проблемних питань.

З ціллю моніторингу роботи системи та покращення «єЧерги» просимо заповнити опитувальник, що автоматично є реєстрацією на участь в заході. 

Анкета за посиланням - https://forms.gle/UYihTxeBjyQRMZR96

Після реєстрації на пошту буде надіслано посилання на підключення в зум, а також детальна програма заходу.


Довідково:

З 12 грудня цього року повноцінно запрацювала електронна черга перетину кордону.

Станом на 18:00 в перший день роботи системи понад 1400 вантажних транспортних засобів стали в електронну чергу перетину кордону в пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ», а цілодобова гаряча лінія Укртрансбезпеки прийняла більше, ніж 800 звернень.

Середня кількість транспортних засобів, що перетинають кордон за добу в цьому пункті пропуску – 600. Та через погіршення погодних умов наразі транспорт рухається повільніше, ніж зазвичай.

Біля пункту пропуску чергують інспектори Державної служби з безпеки на транспорті. Вони допомагають водіям розібратись з новою для них системою.

Понад добу зберігаються складні погодні умови і дороги, що ведуть до пункту пропуску, засніжені. Укравтодор постійно розчищає під’їзні шляхи та майданчик очікування біля пункту пропуску.

Система електронної черги перетину кордону (єЧерга) діє тільки для вантажних транспортних засобів і лише в пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ». Вона була створена, щоб упорядкувати живу чергу на кордоні, адже потік автотранспорту значно збільшився з моменту повномасштабного вторгнення росії.

 єЧерга безкоштовна і не прив’язана до жодних сервісних зон. Зареєструватися і слідкувати за просуванням черги перевізники можуть онлайн на сайті echerha.gov.ua, зокрема в своїх особистих кабінетах.

Ця інформаційно-комунікаційна система унікальна. Вона була розроблена спеціально для українського пункту пропуску і враховує особливості української нормативно-правової бази. 

Україна одна з перших країн у світі, яка створила і запроваджує подібну систему.

За словами Заступника Міністра пана Мустафи Найєма вже був перший форс-мажор, з яким Міністерство успішно впорались: «Справа у тому, що через повільну роботу польських колег вантажівки до ветеринарних інспекторів просуваються в рази повільніше за всі інші транспортні засоби. Таким чином українська сторона змушена випускати рівно стільки ваговозів, скільки готові прийняти фахівці з польського боку. Якщо ми перестанемо регулювати цей рух, то в нейтральній зоні утворюється затор. Враховуючи це ми оперативно адаптували роботу системи і розділили потік вантажівок на загальну чергу і на ті, які везуть агропромислову продукцію. Таким чином за минулу добу на Ягодині із загального потоку проїхало 249 вантажівок і 107 автомобілів з вантажами, які підпадають під ветеринарний контроль. Тим часом ми продовжуємо активні перемовини з польськими колегами щодо пришвидшення ветеринарного контролю. Окремо просимо водіїв з розумінням ставитись до того, що іноді система показує захмарні дані очікування перетину кордону. Це не збій і не помилка. Система продовжує накопичувати масив даних і «навчається» адаптуватися до зміни швидкості руху. З часом це прийде в норму.»

Проєкт реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці за підтримки USAID/UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах у співпраці з Державною прикордонною службою України, Державною митною службою України, Укртрансбезпеки, Укравтодором.


Зареєструватись в єЧергу можна на сайті https://echerha.gov.ua/.

Також для усіх водіїв цілодобово працює гаряча лінія:

+38(044) 334 4304

+380 67 120 0483


З інструкціями «Як стати в електронну чергу» українською, англійською та польською мовами можна ознайомитися за посиланнями

 https://cutt.ly/u0pxbxL

 https://cutt.ly/m0pxxnD

 https://cutt.ly/q0pxQib


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Назва компанії/організації/установи *
Сфера діяльності  компаній *
Ім'я, прізвище, по-батькові *
Посада учасника *
Телефон *
Електоронна пошта *
Веб сайт
Даю згоду на обробку персональних даних
Clear selection
Чи перетинали ваші вантажівки чи товар кордон через пункт пропуску "Ягодин- Дорогуськ"? *
Чи плануєте в майбутньому, що Ваші вантажівки чи товар будуть перетинати кордон через пункт пропуску "Ягодин- Дорогуськ"? *
Чи користувалися Ви системою єЧерга? 
*
Чи плануєте в майбутньому користуватися системою єЧерга? 
*
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy