Mērķis'18 - anketa klausītājiem
MĒRĶIS’18: radīt padziļinātu izpratni par akreditāciju procesu un studējošā iesaisti iekšējās kvalitātes nodrošināšanā. Lai gan dalībnieku reģistrācija senatoru un domnieku semināram jau noslēgusies, tomēr aicinām pievienoties un kļūt par klausītāju semināra lekcijās.
Vārds uzvārds *
Your answer
Augstskola *
Your answer
E-pasta adrese *
Your answer
Uz kurām no lekcijām plāno ierasties piektdien RSU Studentu mājā?
Vakaru uzsāksim ar kādreizējās RTU SP vadītājas Evijas Kaminskas lekciju par iekšējo varas sadaļījumu augstskolās. Tam sekos ārsta-psihoterapeita Artūra Ancāna stāstījums par to, kā neizdegt, darbojoties studentijā, un Viestura Levadas, RSU senatora, lekcija par veidiem, kā augstskolā par sevi atstāt lielisku iespaidu jeb akadēmiskās uzvedības normām.
Uz kurām no lekcijām plāno ierasties sestdien?
Pirmā no sestdienas lekcijām būs Augstākās izglītības kvalitātes aģentūras pārstāves Asnates Kažokas lekcija, kurā tiks izstāstīta akreditācijas procesa norise. Tam sekos Ingunas Zariņas stāstījums par kvalitātes nodrošināšanas politiku augstskolā jeb to, kā rūpēties par kvalitāti arī ārpus akreditācijas brīža. Abas lektores ir LSA vecbiedres un ir vadījušas Akadēmisko virzienu, tāpēc var lepoties ar pieredzi izglītības kvalitātes nodrošināšanā gan augstskolas, gan nacionālā līmenī.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms