Заява на отримання ліцензії Представника особи
Цією заявою я підтверджую, що:
1. Подані мною відомості відповідають дійсності.
2. Я ознайомлений та визнаю Статут ГО «Автомобільна федерація України» (ФАУ), Національний Спортивний Кодекс ФАУ, „Правила Чесної Гри ФАУ” та інші регламентуючі документи ФАУ щодо автомобільного спорту та безумовно підкоряюсь всім вимогам цих документів, а також рішенням ФАУ та наслідкам, що можуть виникнути при виконанні цих рішень, на час дії ліцензії та наступний, за закінченням дії ліцензії, календарний рік.
3. Я усвідомлюю, що у Представник несе відповідальність за всі дії або бездіяльність зі сторони будь-якої особи, яка бере участь у змаганні, або надає від його імені послуги, пов’язані з окремим змаганням або Чемпіонатом (серією), включаючи зокрема своїх співробітників, офіційних та неофіційних, його водіїв, механіків, консультантів, постачальників послуг, або пасажирів, а також будь-яких осіб, яким представник дозволив доступ до території з обмеженим доступом.
4. Я зобов'язуюсь постійно використовувати всі наявні можливості для пропаганди діяльності і здійснення підтримки змагань FIA і ФАУ і автомобільного спорту в цілому.
5. Рішення про участь у змаганнях буде прийматись мною усвідомлено, з врахуванням мого особистого розуміння потенційної небезпеки автомобільного спорту.
6. Даю свою згоду на використання, обробку та публікацію моїх персональних даних в реєстрах та діяльності Автомобільної Федерації України, в тому числі при телевізійних трансляціях.
Email address *
ПІБ Представника *
Категорія ліцензії *
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Місце проживання *
Адреса проживання *
Телефон *
Фото *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service