Nabór na badania fokusowe Music Export Poland dla PROFESJONALISTÓW zaangażowanych w rozwój kariery zagranicznej.


Ten formularz jest adresowany w szczególności do: managerów, organizatorów festiwali muzycznych, przedstawicieli agencji bookingowych, wydawców lub innych reprezentantów branży muzycznej, zaangażowanych w promocję polskiej muzyki na rynkach zagranicznych.


Drogi Profesjonalisto,

Zapraszamy na badania fokusowe dedykowane ekspertom branży muzycznej, którzy aktywnie działają na rzecz eksportu polskiej muzyki. Mówiąc "profesjonaliści", mamy na myśli: managerów wspierających artystów w rozwoju na rynkach zagranicznych, wydawców, agentów PR, organizatorów festiwali muzycznych, bookerów, promotorów oraz pozostałych przedstawicieli branży muzycznej.

Spotkanie grupy fokusowej organizowane przez Music Export Poland jest częścią 9-miesięcznego badania potrzeb edukacyjnych branży muzycznej zainteresowanej skutecznym eksportem polskiej muzyki. Raport z badania ma pomóc w tworzeniu programu szkoleniowego, odpowiadającego na realne potrzeby kompetencyjne artystów i profesjonalistów. Dlatego właśnie zależy nam na Waszej, profesjonalistów, opinii.

Na czym polega badanie fokusowe?
To spotkanie w 8/12-osobowej grupie, na którym badacze przeprowadzają moderowaną dyskusję, aby poznać opinie, doświadczenia i spostrzeżenia uczestników i na tej podstawie sformułować ogólne wnioski i rekomendacje dla przyszłego programu edukacyjnego Music Export Poland. Dla uczestników grupy fokusowej będzie to okazja do poznania innych artystów lub profesjonalistów rozwijających swoją karierę na rynkach zagranicznych i wymiany doświadczeń.
Badanie ma charakter poufny, a jego wyniki będą zanonimizowane.

Kiedy i w jakiej formie odbędzie się badanie?
Ze względu na obecną sytuację pandemii oraz chęć ułatwienia udziału w projekcie uczestnikom spoza Warszawy, zdecydowaliśmy się na spotkanie w formie on-line w dwóch terminach:
18 sierpnia 2020, godz. 11:00 - 15:00
19 sierpnia 2020, godz. 16:00 - 20:00
Spotkanie będzie miało format interaktywny.

Czy spełniasz kryteria naboru?
Aby badanie było rzetelne, stworzyliśmy kilka podstawowych kryteriów naboru uczestników.
Zapraszamy Cię do projektu, jeżeli: jako profesjonalista jesteś zaangażowany w promocję i rozwój polskiej muzyki na rynkach zagranicznych od co najmniej 3 lat i masz na swoim koncie m.in. takie doświadczenia jak: udział w festiwalach showcase’owych, misjach lub międzynarodowych targach muzycznych oraz/lub nawiązane międzynarodowe kooperacje.
Uwaga, zanim wypełnisz ankietę, koniecznie przeczytaj dokładne kryteria naboru: http://www.musicexportpoland.org/badanie-potrzeb-edukacyjnych

Jaką będziesz mieć z tego korzyść?
Spotkanie będzie ciekawą platformą wymiany doświadczeń i refleksji na temat eksportu z osobami, które są realnie zaangażowane w działanie na zagranicznych rynkach i mogą pochwalić się osiągnięciami na tym polu. Po zakończeniu badania zostaniesz zaproszony na specjalne spotkanie Music Export Poland dedykowane uczestnikom badania. Oba wydarzenia będą miały także charakter networkingowy. Otrzymasz też możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach edukacyjnych Music Export Poland w przyszłości.

Kto poprowadzi badanie?
Proces badawczy jest projektowany i realizowany na zlecenie Music Export Poland przez pracownię Artist in Bloom. Badanie poprowadzą dwie badaczki, certyfikowane edukatorki, projektantki procesów edukacyjnych i rozwojowych - Magdalena Chołyst oraz Urszula Buyuly.
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy