Česko-slovenský florbalový pohár
Ahoj všetci. Keďže sa nám skončil 3. ročník nášho turnaja v Partizánskom, rozhodli sme sa osloviť Vás s pomocou do ďalších rokov. Nie je to nič zložité. Stačí, ak nám poskytnete anonymnú spätnú väzbu prostredníctvom tohoto formulára. Chceme totiž vedieť, ako ste s turnajom boli spokojní, čo sa Vám na ňom páčilo, čo naopak nie a taktiež aj čo by ste uvítali v budúcich rokoch. Ďakujeme!

Hi everyone. As we ended our 3rd year of our tournament in Partizánske, we decided to reach you with help in the future. It's nothing complicated. Just give us anonymous feedback via this form. We want to know how you were happy with the tournament, what you liked, what you did not like and what you would like to see in the coming years. We thank you!

Páčil sa Vám turnaj tento rok? / Did you like the tournament this year?
Uvítali by ste do ďalšieho ročníka viac tímov z iných krajín? / Would you welcome more teams from other countries to the next year?
Boli ste spokojný s informovanosťou o turnaji? / Were you satisfied with the tournament information?
Ak nie, uveďte, aké informácie Vám chýbali. / If not, please specify what information you were missing from.
Your answer
Čo sa Vám na turnaji páčilo a určite by to nemalo chýbať ani v ďalšom ročníku. / What you enjoyed at the tournament and certainly should not miss it in the next year.
Your answer
Čo sa Vám na turnaji nepáčilo a do budúceho roka by sme to mali zmeniť. / What you did not like in the tournament and we should change it by next year.
Your answer
Čo Vám na turnaji chýbalo? / What you did not like in the tournament and we should change it in next year.
Your answer
Boli ste spokojný s organizáciou? / Have you been satisfied with the organization?
Ak nie, čo sa Vám nepáčilo. / If not, what you did not like.
Your answer
Priestor na vaše zhodnotenie turnaja, ktoré by sme mohli použiť na propagáciu budúceho ročníka. / The space for your tournament valuation that we could use to promote the tournament for next year.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms