II Spotkanie Sieciujące KOMM
Jesteś liderką lub liderem nieformalnej grupy reprezentującej migrantów, mniejszość etniczną lub narodową? A może działasz w organizacji pozarządowej migrantów, migrantek lub tzw. „ustawowych” przedstawicieli mniejszości? Czas połączyć siły!

II spotkanie sieciujące koalicji odbędzie się 20 października 2021, o godzinie 16:00, na platformie Zoom. Link zostanie przesłany na podany adres e-mail. Bardzo prosimy o jego uważne sprawdzenie. Nasza koalicja jest nadal otwarta: nawet jeśli nie brali Państwo udziału w pierwszym spotkaniu, gorąco zachęcamy do dołączenia na obecnym etapie. Nie muszą Państwo należeć do formalnej organizacji, wystarczy, że działacie w ramach lub na rzecz grupy złożonej z migrantów i migrantek lub przedstawicielek i przedstawicieli mniejszości narodowych i etnicznych.

Więcej informacji o spotkaniu na stronie:
👉 http://kalejdoskopkultur.pl/?p=4715
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Województwo *
Z jaką społecznością migrancką lub mniejszościową są Państwo związani? (np. Ukraińcy, Łotysze, Koreańczycy itp.)
Jak organizację lub nieformalną grupę Państwo reprezentują?
Numer telefonu (opcjonalnie)
Strona internetowa / profil w mediach społecznościowych inicjatywy, grupy lub organizacji, którą Państwo reprezentują (opcjonalnie)
Działanie organizowane jest w ramach Koalicji Organizacji Mniejszościowych i Migranckich przez Fundację Kalejdoskop Kultur w partnerstwie we współpracy z Przemyskim Oddziałem Związku Ukraińców w Polsce, Fundacją Zustricz oraz Fundacją Nasz Wybir z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.
Przesyłając niniejszy formularz wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu rejestracyjnym, przez Fundację Kalejdoskop Kultur w celach związanych z udziałem w spotkaniach sieciujących Koalicji Organizacji Migranckich i Mniejszościowych oraz informowania o kolejnych spotkaniach, a także w celach związanych ze sprawozdawczością projektu. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) i zgodnie z treścią RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Fundacja Kalejdoskop Kultur z siedzibą przy ul. Ruskiej 46a, 50-079 Wrocław, biuro@kalejdoskopkultur.pl *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Kalejdoskop Kultur. Report Abuse