Vaše očakávania ohľadom samosprávnych cezhraničných autobusov, spájajúcich Oravu a Roháče s poľskou stranou Tatier
Po 10 rokov snáh občianskych aktivistov sa na jeseň 2019 konečne podarilo zriadiť prvý samosprávny cezhraničný autobus, ktorý spojil poľsku a slovensku stranu Tatier. Autobus premáva na trase Bukowina Tatrzanska - Zakopané - Koscielisko - Witow - Chocholów - Suchá Hora - Oravice - Zuberec - Zverovka - Zuberec - Oravský Biely Potok - Podbiel - Oravský Podzámok - Dolný Kubín. Cenník a cestovné poriadky sú prístupné na stránke www.eurolinka.sk Autobus je financovaný úplne z prostriedkov samosprávy Malopoľského vojvodstva.

Počas epidémie autobus dočasne prestal premávať na cezhraničnom úseku a premáva iba na území Poľska. Avšak čoskoro hranice budu zase otvorené a autobus sa vráti na svoju trasu. Pred nami prvá letná sezóna, preto chceme poznať vašu mienku, ktorá pomôže nám lepšie propagovať cezhraničnú dopravu, rozvíjať projekt a pripraviť pre Vás nové informačné materiály.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Váše mesto/obec *
V prípade ak nebývate na Orave alebo v okolitých regiónoch, napíšte v akých lokalitách v Tatrách a okolí pravidelne trávite dovolenku alebo kde planujete objednať si ubytovanie
Toto je otázka iba pre obyvateľov Suchej Hory, Hladovky, Vitanovej a iných prihraničných obci na Orave. Radi poznáme, čo pre Vás znamená bývanie pri samotných hraniciach, aký je Vás vzťah k Poľsku? Či chodievate do Poľska (napríklad do Chochoľova, Vítová, Čierneho Dunajca) na prechádzku, nákupy, obed alebo pivo v polskej krčme, bicykel, korčuľovanie? Máte v susedných poľských obciach kamarátov, rodinu, alebo naopak, tieto medziľudské vzťahy nie su dosť mocné? Či a ako často chodievate do Zakopaného, Nového Targu alebo poľských Tatier na prechádzku? Či vďaka cezhraničným autobusovým spojeniam budete častejšie navštevovať Poľsko, ci a nakoľko je to pre vás dôležité?
Aký je Váš vzťah k horským túram a výletom do poľských Tatier? *
Čo viete o cezhraničných samosprávnych autobusach Bukowina Tatrzańska - Suchá Hora - Oravice - Zuberec - Dolný Kubín? *
Ktoré spomedzi týchto miest a aktivít sú pre Vás atraktívne a radi by ste použili cezhraničný autobus (tento rok alebo budúci) aby použiť tieto možnosti? *
Required
V prípade ak zvažujete použitie autobusu z účelom nákupov v Poľsku, aké nákupy sú pre vás atraktívne?
Vaše otázky a pripomienky ohľadom cezhraničných autobusov. O čo by ste chceli zapýtať, možno chcete nám niečo navrhnúť, ako mamy zlepšiť naše autobusy a informáciu o nich?
Pripravujeme novú webovú stránku, na ktorej budeme publikovať články o zaujímavých miestach a aktivitách, ktoré sú prístupné v súvislosti z našim autobusom. O čom by ste chceli prečítať, aké články máme pripraviť aby to bolo pre vás a iných zaujímavé?
Teraz takmer každý ma auto a obyvatelia oravských obci nemajú až takú veľkú potrebu cestovať do Poľska, najmä autobusom. Čo by ste nám mohli odporučiť, akým spôsobom by sme mohli povzbudiť obyvateľov Suchej Hory, Hladovky, Vitanovej, Trstenej, Zuberca, Habovky, Dolného Kubína a iných obci, aby nechali auto doma a pošli našim autobusom na výlet do Poľska? A čím podla Vas môžeme prilákať k krátkým výletom do Poľska turistov zo Slovenska, Čiech, Maďarska a iných krajín, ktorí sa ubytovali na Orave? Budeme vďační za všetky vaše pokyny. Ďakujeme!
Túto môžete nechať váš e-mail ak chcete byť informovaní o všetkých zaujímavých veciach ohľadom cezhraničných autobusov a zaujímavých miest alebo aktivít na poľskej strane Tatier
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy