Let's Clean Up Europe 2018 - formularz rejestracyjny
Drogi organizatorze akcji Let’s Clean Up Europe,

Wypełniając poniższy formularz rejestracyjny możesz zarejestrować swoją akcję w ramach inicjatywy Let’s Clean Up Europe 2018. Wypełnienie formularza gwarantuje, że akcja zostanie oficjalnie wpisana na ogólnoeuropejską listę akcji LCUE 2018 i że każdy organizator (obywatel, organizacje, szkoły, instytucje publiczne, firmy i inni) otrzyma dostęp do materiałów promocyjno-informacyjnych LCUE. Więcej informacji na stronie: www.letscleanupeurope.eu.

Akcje LCUE mogą odbywać się między 1 marca a 30 czerwca, jednakże zachęcamy wszystkich koordynatorów do skoncentrowania swoich działań od 11 do 13 maja. Inicjatywa Let’s Clean Up Europe była przewidziana w projekcie LIFE+ Europejski Tydzień Redukcji Odpadów (European Week of Waste Reduction) i w chwili obecnej zarządzana jest przez Europejski Komitet Sterujący EWWR. Więcej informacji na stronie: www.ewwr.eu.

Organizacja akcji sprzątania śmieci jest doskonałą okazją do zastanowienia się nad następującymi kwestiami: Jak dużo śmieci produkujemy? Skąd się one biorą? Czy istnieje jakiś sposób by wyrzucać mniej? Czy możemy ponownie wykorzystywać niektóre produkty zamiast się ich pozbywać? Czy segregujemy śmieci i poddajemy je recyklingowi?

Zachęcamy, by w miarę możliwości segregować odpady zbierane podczas akcji sprzątania, oraz poprzez nawiązanie współpracy z miejscową firmą zajmującą się wywozem śmieci poddać je recyklingowi.

Dziękujemy!

Ministerstwo Środowiska

Koordynator projektu Let’s Clean Up Europe w Polsce

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms