Latino Lady od podstaw Kasią Szymiczek CZWARTKI 20-21
Aktywność fizyczna połączona z nauką akceptacji własnego ciała i odkrywaniem w sobie kobiecej mocy, a nade wszystko wspaniały czas spędzony w gronie cudownych kobiet, pełen rozmów, śmiechu i dobrej zabawy! Takie właśnie są spotkania taneczne z Kasią, w trakcie których nie tylko wspólnie tańczymy, ale również przekazujemy sobie nawzajem mnóstwo pozytywnej energii, odkrywamy własną kobiecość i inspirujemy do zmian na lepsze!

💗 Na naszych zajęciach zbierają się wszystkie panie, które chcą poczuć się zmysłowo i kobieco, które pragną naładować akumulatory, aby lepiej funkcjonować w pracy, domu i podczas różnych aktywności dnia codziennego.
💗 Przychodzą na nie również kobiety, które chcą odkrywać swoją zmysłowość, nauczyć się akceptacji własnego ciała i różnych kompleksów, rozkwitać w każdym aspekcie życia.
💗 Coś dla siebie znajdą również te panie, które potrzebują zastrzyku pozytywnej energii i motywacji do działania, a także chcą zadbać o własne zdrowie oraz sprawność i podjąć ciekawą formę aktywności fizycznej, która nigdy nie będzie nudna!

ZAPISZ SIĘ DO NOWEJ GRUPY OD PODSTAW

➡ CZWARTKI 20-21

Miesięczny koszt udziału to 115 zł miesięcznie.

Wpłaty przyjmowane są na konto lub w gotówce u prowadzącej.

Działamy na zasadach umów długoterminowych, byście Wy uczestniczki jak i nasi Instruktorzy czuli się bezpiecznie. Oczywiście istnieje miesięczny termin wypowiedzenia umowy, tak abyśmy my organizatorzy i instruktorzy mieli czas na znalezienie nowej osoby na Twoje miejsce.

Do każdej grupy ze względu na obostrzenia związane z COVID maksymalnie przyjąć możemy 12 osób.

To co? Gotowa na rozpoczęcie nowej wspaniałej przygody? 💗

Uzupełnij poniższe pola:
Email address *
Imię i nazwisko *
Telefon kontaktowy *
Wysyłając zgłoszenie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania (żądanie zaprzestania przetwarzania danych prosimy przesyłać drogą mailową na adres szkolatancaszokgliwice@gmail.com). Administratorem danych osobowych jest GSTS SZOK Gliwice, Barlickiego 3, Gliwice. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy