Громадські слухання законодавчих ініціатив щодо соціальних підприємців в Сумській області
18 січня 2021 року об 11.00

Проєкт "EU4Youth – Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні» (EUnlocking) запрошує соціальних підприємців, експертів, представників органів місцевого самоврядування, недержавних установ, інших зацікавленних установ і приватні особи взяти участь в громадських слуханнях щодо пакету законопроєктів для соціальних підприємців в Україні. У пакет входять зміни до Господарського кодексу України, Закону України «Про громадські об'єднання», Закону України «Про державну допомогу суб'єктам господарювання», Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього бізнесу в Україні», Закону України «Про оренду державного та муніципального майна», Податкового кодексу України інше.
Захід проводиться у межах проекту «EU4Youth – Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні», який реалізується Інститутом імені Густава Штреземана (GSI) (Німеччина), «Egalite International» (Україна), організацією AXA Management Consulting (Молдова), Асоціацією «ECO-RAZENI» (Молдова), Національним центром допомоги та інформування для НУО в Молдові «CONTACT» (Молдова) та ассоціацією «Pro NGO!» (Німеччина) за фінансової підтримки програми EU4Youth Європейского Союзу.

Проєкт EUnlocking допомагає розвивати соціальний підприємницький потенціал молодих людей в Молдові і Україні, створюючи сприятливу екосистему для соціальних підприємств, а також надихаючи і підтримуючи більше молодих соціальних підприємців для розробки і підтримки своїх інноваційних рішень, спрямованих на просування соціальної інтеграції та екологічної стійкості в обох країнах. Проект фінансується Європейським Союзом в рамках його програми EU4Youth.
П.І.Б *
Email *
Стать *
Вік *
Місцевість *
Професійний статус *
Будь ласка, вкажіть установу, яку Ви представляєте (якщо є)
Проєкт «EU4Youth - Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні» (проєкт «EUnlocking») цінує вашу підтримку і обіцяє поважати вашу конфіденційність. Дані, які ми збираємо і зберігаємо, обробляються відповідно до Директиви Європейського Союзу 95/46/EC і Рамковою рішенням 2008/977/JHA. Ми не будемо розкривати або передавати надану вами особисту інформацію без вашої згоди. Авторське право на будь-який матеріал, створений в результаті цієї фото-/відеосесій, переходить до Європейської комісії.
Якщо Ви заповнили цю реєстраційну форму, Ви даєте згоду на участь в відео/фотографіях, використання Ваших персональних даних для проєкту «EU4Youth - Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні» (проєкт «EUnlocking»). Ви розумієте, що відео/фотографії, персональні дані можуть бути використані інститутами Європейського Союзу і програмою EU4Youth для просування Європейського Союзу на веб-сторінках, в соціальних мережах, інформаційних бюлетенях, листівках, прес-релізах, публікаціях і/або інших комунікаційних матеріалах. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy