Організація громадських кампаній: 5 кроків досвіду.Зустріч із Максимом Осадчуком
Контроль влади та громадський вплив на процеси в державі — питання, що загострились під час карантину і є актуальними досі.

Які важелі впливу ми — як суспільство — маємо, коли наші свободи обмежують (навіть з об’єктивних причин)? Як попри все бути об’єднаними, гнучкими та ефективними? На ці та інші питання спробуємо знайти відповідь вже цієї п’ятниці.

1 липня о 19:00 запрошуємо тебе, твоїх друзів та колег на онлайн-зустріч із громадським активістом Максимом Осадчуком. Тема зустрічі: Організація громадських кампаній: 5 кроків досвіду.

Трохи про спікера. Максим є переселенцем та ветераном АТО. Закінчив Український католицький університет за напрямом “Нова історія України”. Понад 10 років займається громадянською освітою. У 2018 він розробив тренінги для керівництва Національної поліції в Донецькій та Луганській областях на тему “Україна обличчям до своїх громадян: 10 кроків для ефективної роботи з людьми, що переживають вплив російської пропаганди на прифронтових територіях”. Роком пізніше став тренером проєкту “Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей” від Міжнародної організації з міграції.

Під час онлайн-зустрічі Максим розповість:
якими бувають громадські кампанії та що робить їх результативними;
як працювати з владою, суспільством та іншими зацікавленими сторонами;
до яких викликів слід готуватись.

Також, ми обговоримо інструменти громадського впливу, які були винайдені в Україні та світі під час карантину.

Онлайн-зустріч є частиною марафону “В одному човні”, який реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Email *
Прізвище та ім'я *
Вік *
Ваш номер телефону (на який зареєстровано додаток Telegram, якщо він у Вас є) *
З якої Ви області? *
Назва Вашого населеного пункту *
Чи належите Ви до котроїсь із перелічених груп (може бути декілька варіантів)? *
Required
Дякуємо, що заповнили форму! Це потрібно лише для дого, щоб зв'язатися з Вами у потрібний час та проаналізувати, чи досягає подія своєї цільової групи. Для жодних інших цілей Ваші дані використовуватись не будуть. Гарного дня!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy