KARTA ZGŁOSZENIA
jednostki samorządu terytorialnego do udziału w projekcie „Wsparcie kadry JST w zarządzaniu oświatą w województwie wielkopolskim, ukierunkowane na rozwój szkół i kompetencji kluczowych uczniów”
Nazwa JST *
Your answer
Typ JST *
Adres (ulica i numer) *
Your answer
Kod pocztowy, miejscowość *
Your answer
Telefon *
Your answer
Strona WWW JST *
Your answer
Adres e-mail JST *
Your answer
Liczba osób zadeklarowanych przez JST do uczestnictwa w projekcie *
Każda gmina wiejska i miejsko-wiejska zgłasza do udziału w projekcie od 2 do 4 osób, zaś gmina miejska i powiat/miasto na prawach powiatu - od 2 do 5 osób. Każda JST biorąca udział w projekcie oddeleguje do udziału w nim co najmniej 1 osobę z grupy osób odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji zarządczych w samorządzie w zakresie spraw oświatowych: prezydenci, burmistrzowie, starostowie i wójtowie lub zastępcy prezydentów, burmistrzów, starostów i wójtów/sekretarze o ile z zakresu ich obowiązków wynika nadzór nad sprawami oświatowymi, oraz co najmniej 1 osobę z grupy pracowników operacyjnych realizujących zadania w zakresie oświaty w JST: dyrektorzy/naczelnicy wydziałów oświaty, inspektorzy ds. oświaty, skarbnicy, pracownicy zajmujący się planowaniem finansowym i analizami budżetowymi, pracownicy zespołów ekonomiczno-administracyjnych szkół, radni z komisji oświaty.
Lista osób zadeklarowanych przez JST do uczestnictwa w projekcie *
Proszę podać Imię, Nazwisko, Stanowisko, Telefon, E-mail oraz podać czy jest to osoba zarządcza lub pracownik upoważniony przez osobę zarządczą czy pracownik operacyjny. Proszę podać dane wszystkich osób.
Your answer
Deklarowany termin rozpoczęcia szkolenia *
Osoba do kontaktu w sprawie niniejszego zgłoszenia *
Imię, nazwisko (telefon, e-mail jeśli osoba nie jest wymieniona powyżej)
Your answer
Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Proszę kliknąć "Prześlij"
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Europejskie Biuro Inicjatyw Gospodarczych. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms