Spotkanie otwarte dla rodziców o treningu uważności dla dzieci
Spotkanie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych treningiem uważności dla dzieci. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się i DOŚWIADCZĄ: co to jest mindfulness/uważność, dlaczego najważniejsza jest własna praktyka, gdy chce się wspierać rozwój uważności u dziecka oraz na czym polega trening uważności dla dzieci Metodą Eline Snel (wykonamy przykładowe ćwiczenie z treningu).

TERMINY:

21. marca (CZWARTEK) g. 18:30
25. kwietnia (CZWARTEK) g. 18:30

Spotkanie trwa ok. 1,5 h.

Potwierdzeniem zapisu na spotkanie jest wypełnienie formularza oraz wpłata 40 zł na podane konto: Magda Kasprzyk MINDFULNESS DLA DZIECI 66 1140 2004 0000 3102 7790 0537 do 3 dni od wypełnienia formularza. W tytule wpłaty proszę wpisać swoje imię i nazwisko oraz wybrany termin spotkania.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

LOKALIZACJA: ul. Braniborska 2-10, pok. 216:

PROWADZĄCA– Magda Kasprzyk- certyfikowany trener uważności dla dzieci i nastolatków Metodą Eline Snel© „Uwaga, to działa!", psycholog w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i Systemowej. Więcej informacji pod adresem: www.magdakasprzyk.pl

wydarzenie na fb:

Email address *
Wybieram termin spotkania: *
Numer telefonu *
Your answer
Imię i nazwisko *
Your answer
Czego chciał(a)by się Pan/Pani dowiedzieć na spotkaniu?
Your answer
Dane do zapisu na Spotkanie otwarte dla Rodziców o treningu uważności dla dzieci *
ZASADY REZYGNACJI *
Organizator zastrzega sobie prawo na 1 dzień przed spotkaniem do przesunięcia terminu/ odwołania spotkania z przyczyn niezależnych lub w przypadku niezgłoszenia się wystarczającej ilości osób.
W przypadku odwołania spotkania z winy organizatora, organizator niezwłocznie poinformuje o tym fakcie każdego z uczestników i zwróci wpłacone na poczet spotkania pieniądze.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service