ANARCHY - rekrutacja - Mistrzostwa Świata
Proszę, aby każdy z Was starannie wypełnił formularz dotyczący Waszego stylu gry i charakteru, w jakim wystąpicie na MS, podając niezbędne informacje.
Przed odpowiedzią na poszczególne pytania czytamy ich opis.
Moj nick skype *
Skype jest oficjalnym komunikatorem na Travianie. Podaje link do webskype: https://web.skype.com/ , jeśli ktoś nie ma zainstalowanego Skype, (webskype nie wymaga instalacji, wystarczy kliknąć na link, wymyślić hasło, nick i można już z niego korzystać). Prosze o dodanie do kontaktow laleczka.voodoo (z Krakowa), bedzie szybciej, bo latwo znalezc.
eMail lub numer telefonu *
Jeżeli jest ktoś, kto się upiera, ze nie będzie ze Skype korzystał, proszę podać nick z forum, zaznaczając, że nie jest to Skype, np. Zdzisiek (nick z forum) lub alternatywna formę kontaktu, bo jakoś musimy się z Wami skontaktować. eMail prosze, aby podali wszyscy, jakich nie ma na naszym czacie tworzonym na MS, poniewaz niektorzy podaja nick skype, pod jakim sa nie do znalezienia, np 1 kolega podal nick "Tomek" i zgaduj, ktory to z 5ciu milionow Tomkow?
Nick i sojusz z serwera eliminacyjnego (wypełniają Ci, którzy grali na eMS)
Moja nacja: *
Moj styl gry *
Mam doświadczenie w grze ofensywnej *
Wypełniają wszyscy, deffowcy też. Nic tu nie ściemniamy, bajkopisarstwo szybciutko wychodzi na jaw. ;]
Ile ZM miesięcznie planuje wydać na grę podczas MS? *
Pytanie niedelikatne, niestety konieczne. Bez ZM przykładowo nie ma co myśleć nawet o stolicy 15 c, jak również o określonych stylach gry / rozwoju konta, chociaż przy stolicach 7c brak ZM nie przeszkadza, podobnie jak w klikaniu daggerków czy defa / farmy. UWAGA!! Pod punktem "tyle ile będzie trzeba" rozumiemy konto plus, bonusy do surowców, budowę pól na stolicy z NPC. Jak ktoś to wszystko planuje, zaznacza opcje "tyle ile będzie trzeba", jeśli nie, podaje w polu "Inne" ilość ZM, jaką planuje wydać miesięcznie na grę.
Współgracze i deffowcy
Moje nicki, sojusze, serwery:
Nieobowiązkowe, no ale jak ktoś czuje potrzebę, by się pochwalić, to ma okazje. Gracze uczestniczący w poprzednich edycjach MS, bardzo byśmy prosili o podanie sojuszy, w jakich grali - to wiele ułatwi.
Można się pochwalić raportem ze swoim offem z poprzednich serwerów
Nieobowiązkowe - raport można wrzucić w okienko
Dodatkowe uwagi
Proszę wpisać w okienko, jeśli takie ktoś ma:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy