Реєстрація участі у прес-брифінгу Публічній презентації Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні
30 червня 2020 року, Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) спільно з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) у консорціумі з ІСАР Єднання в рамках проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, організовує прес-брифінг Публічна презентація Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні”.

Карта правових реформ для громадянського суспільства — це аналітичний, візійний та полісі-документ, що містить бачення громадянського сектору щодо пріоритетів реформування та покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства України на 2021-2025 рр.

Карта правових реформ покладена в основу нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Цей документ став напрацюванням понад 200 представників організацій громадянського суспільства з різних регіонів України.

Захід відбудеться 30 вересня 2020 року (середа) з 10:00 до 11:30 в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» за адресою м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

СПІКЕРИ
Олександр ЯРЕМА, Державний секретар Кабінету Міністрів України
Володимир ШЕЙГУС, ІСАР Єднання
Максим ЛАЦИБА, УНЦПД
Олеся ХОЛОПІК, ЦЕДЕМ

Робоча мова заходу - українська. Буде забезпечено синхронний переклад на англійську мову.

До участі у прес-брифінгу запрошуються журналісти та журналістки різних профілів, комунікаційні менеджери та менеджерки громадських, благодійних об’єднань та міжнародних організацій, які зацікавлені в покращенні правового середовища для громадського сектору.
Прізвище та ім'я / Name *
Назва організації, яку ви представляєте / Organization *
Посада/ Position *
Електронна скринька/ E-mail *
Телефон / Phone number *
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних. / I am giving my consent to the processing of personal data *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy