JEDNOU PROVŽDY
Chcete pomoci zorganizovat demonstraci či setkání 5. 6. (Jednou provždy) ve Vaší obci? Vyplňte prosím tento formulář, ať o Vás víme, zaneseme Vás do mapy, pošleme Vám informace a můžeme být v kontaktu.

Není třeba organizovat nic velkého. Pokud chcete, můžete pozvat lokální politiky, odborníky, hudebníky, zástupce občanské společnosti, aby na akci krátce vystoupili. Druhou možností je pouze jednoduše nahlásit setkání (poradíme Vám jak) a v daný den přijít na náměstí, kde přečtete zdravici a společně si popovídáte. Jde nám o to, aby se 5/6 prostě setkalo co nejvíce lidí kvůli obraně demokratických hodnot a aby se tito lidé mohli ve své obci poznat a propojit. Je naprosto na Vás, jak to pojmete.

INFORMACE O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ (kvůlli GDPR)
Vaše osobní údaje nepředáme žádné třetí straně a budeme je uchovávat pouze po nezbytně dlouho dobu (max. do konce roku 2018). Správcem a zpracovatelem osobních údajů je spolek Milion Chvilek z. s. se sídlem Dvouletky 2627/15, Praha 10 - Strašnice, IČ: 06760538, zapsaný v Obchodním rejstříku vedeným Městským soudem v Praze oddíl L, vložka 69778. Kontaktní mail: info@milionchvilek.cz

Jméno + Příjmení
Your answer
Obec, v níž můžete pomoci
Your answer
PSČ obce
Your answer
E-mail
Your answer
Telefon
Your answer
Můžeme dát Vaši e-mailovou adresu dalším signatářům petice ve Vaší obci, aby Vás kontaktovali a pomohli Vám setkání uskutečnit?
Máte nějakou otázku?
Your answer
DÍKY, ŽE DO TOHO JDETE S NÁMI!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms