Osudová setkání
Máš skvělý zajímavý projekt a hledáš svého produkčního, scénografa nebo kohokoliv do týmu? Věříš v lásku na první pohled? Přijď potkat svého osudového parťáka, který ti pomůže zrealizovat tvé sny!

Burza projektů DAMU a HAMU letos proběhne v podobě speed datingu. Každý projekt má přesně 5 minut na zaujetí svého protějšku. Své stálé stoly budou mít zástupci jednotlivých projektů, aby si mohli svá stanoviště připravit k prezentaci (tedy fotky, videa, předměty apod.), proudit mezi nimi budou produkční, scénografové a další, kteří čekají na sbalení.

Co my víme, třeba to pro tebe bude osudové setkání!

Prosíme o zaslání veškerých textů i v angličtině.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Do you have a great interesting project and are you looking for your producer, stage designer or anyone to complete the team? Do you believe in love at first sight? Come meet your fateful partner to help you realize your dreams!

The DAMU and HAMU projects exchange will take place in the form of speed dating this year. Each project has exactly 5 minutes to capture its counterpart. Representatives of individual projects will have their permanent tables in order to prepare their locations for presentation (ie photos, videos, objects, etc.), and there will be producers, stage designers and others going around waiting to get together.

What do we know, maybe it will be a fateful meeting for you!
Email *
Co studuju? ❤ What am I studying? *
Název projektu ❤ Title of project *
Prosíme i v AJ.
Kontaktní osoba (jméno) ❤ Contact person (name) *
Kontaktní telefon ❤ Phone number *
Něco málo o mně ❤ Some information about yourself *
Projekt netvoří jen skvělý nápad, ale hlavně lidi, co ho vymysleli a připravují. Napiš pár vět o sobě - co studuješ, minulé projekty, co pro tebe znamená projekt, který podáváš a třeba vtip :) (Prosíme i v AJ) ❤ Project is not just a great idea. First of all, it is about people who came up with that idea and are realizing it. Please, state few sentences about yourself - what you study, past projects, what that project means to you and maybe a joke :)
Anotace ❤ Summary *
Pokud máš zatím jenom představu, prosím rozepiš se o ni. (max. 100 slov, jde o to zaujmout protějšek krátkým textem, prosíme I v AJ) ❤ Even if you have just an misty idea, please tell us more here. (max. 100 words, it should catch an attention of others).
Tým ❤ Team
Inscenační tým, herci, tanečníci a kdokoliv další, co se na projektu podílí. (Příjmení, jméno, role) ❤ Art team and production team, artists, dancers and whoever else who is a part of the team. (Name and position).
Link na stažení vizuálu, případně ho pošli na: kpdamu2018@gmail.com
Link to download visual concept. Alternatively, send the pictures via email to kpdamu2018@gmail.com
Koho hledám? ❤ Who are you looking for? *
Produkční, scénograf, herec, režisér, dramaturg, láska na celý život... ❤ Production manager, scenographer, actor, actress, director, dramaturge, fateful love...
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy