Participant // Uczestnik
Chcielibyśmy zbudować modowo-technologiczne community. Zależy nam aby osoby, które zapisują się i przychodzą na spotkania GGC Fash&Tech miały jak największy i jak najbardziej pozytywny wpływ na budowę tej społeczności. Chcemy też aby poziom dyskusji po prezentacjach i w kuluarach był dla uczestników jak najbardziej satysfakcjonujący.

Dlatego też postanowiliśmy ograniczyć ilość miejsc na spotkaniu i poprosić Cię, abyś dał/a nam znać, co Ty chcesz wnieść w kolejne GGC Fash&Tech!

Jeśli chcesz dowiedzieć się co dokładnie bierzemy pod uwagę przy wyborze uczestników, przeczytaj ten artykuł:
http://geekgoeschic.co/events/co-zrobic-aby-wziac-udzial-w-ggc-fashtech/

PS: TABULA RASA!
PS2: Każdy wypełnia formularz za siebie!
PS3: Przed wypełnieniem formularza zapoznaj się z Polityką Prywatności i Regulaminem!
https://drive.google.com/drive/folders/0B5pJhTC57hVDR3RqYkFpbTc0a0k?usp=sharing

pozdrawiam!
Kasia Gola
GeekGoesChic.Co
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
E-mail *
Your answer
Twój Instagram (zapisz go jak w przykładzie: instagram.com/geekgoeschic) *
Your answer
Zawód *
Twoje portfolio (jeśli inne niż Instagram) lub Linkedin (po prostu chcę wiedzieć kim jesteś :)). Link mile widziany :) *
Your answer
Czy brałeś/aś udział już w GGC Fash&Tech? *
ZGODY I PRYWATNOŚĆ
Formularz służy nam do wyboru uczestników, promocji kolejnych eventów i projektów GeekGoesChic i weryfikacji uczestników w dniu spotkania. Aby wziąć udział wyraź zgodę na przetwarzanie przez nas danych w tych celach (bit.ly/polityka-prywatnosci-ggcmeetup). CO MUSISZ WIEDZIEĆ? 1. Dane służą do rekrutacji, następnie zostaną dodane do listy mailingowej (Mailchimp), do której dostęp mam tylko ja lub osoby, które podpiszą odpowiednie oświadczenia 2. Zawsze możesz poprosić o usunięcie danych osobowych (kliknąć unsubscribe w mailingu Mailchimp lub napisać bezpośrednio do mnie kasia@geekgoeschic.co), jednak to może skutkować niemożnością udziału w wydarzeniu (wydarzeniach) 3. 95% maili, które wysyłam dotyczą GeekGoesChic (blog, vlog, wydarzenia, moje projekty), informacje o działaniach partnerów wysyłam bardzo rzadko. 4. Jeśli będziesz mieć jakieś zastrzeżenia - napisz do mnie (kasia@geekgoeschic.co), zawsze możesz zwrócić się również do odpowiednich instytucji, które dbają o ochronę danych osobowych w naszym kraju oraz UE.
*
*
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of GeekGoesChic Sp. z o.o.. Report Abuse